Half miljoen kijkers voor hervatting Champions League met Derksen
HILVERSUM (ANP) - Ruim 552.000 kijkers hebben vrijdagavond gekeken naar de hervatting van de Champions League op SBS6, waarin Manchester City het opnam tegen Real Madrid. Dat blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. In de uitzending schoof ook Johan Derksen weer aan als analist. Wilfred Genee en René van der Gijp waren er nog niet bij.
In de hervatting van de achtste finales van de Champions League was Manchester City met 2-1 te sterk voor Real Madrid. In de andere wedstrijd die vrijdagavond werd gespeeld, bereikte Olympique Lyonnais dankzij een doelpunt van Memphis Depay de kwartfinale ten koste van Juventus.
Met de voetbalwedstrijd behaalde SBS6 wel een mindere score dan in de voorgaande weken. De afgelopen weken scoorde SBS6 met talentenjacht We Want More, die vanwege het voetbal is verhuisd naar de zondagavond. Gemiddeld kon de zangwedstrijd 835.000 kijkers boeien, en zelfs de minst bekeken aflevering van de zangwedstrijd werd met 623.000 kijkers beter bekeken.
Het NOS Journaal van 20.00 uur was met 1,2 miljoen het best bekeken programma van de vrijdag. Ook De slimste mens kon weer rekenen op meer dan een miljoen kijkers en bezet daarmee de tweede plek op de kijkcijferlijst.
Meer uit Binnenland
ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft drie mannen opgepakt die verdacht worden van betrokkenheid bij de explosie bij een synagoge in Rotterdam en het voorbereiden van een explosie bij een synagoge in Heemstede. Dit meldt het Openbaar Ministerie, dat geen mededelingen doet over de vermoedelijke rol van de nu aangehouden mannen.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het kabinet wil de politie meer mogelijkheden geven om in openbare informatie op sociale media en andere onlineplatforms informatie te verzamelen om verstoringen van de openbare orde te voorkomen. Een wetsvoorstel daartoe is vrijdag door de ministerraad goedgekeurd. Het moet ervoor zorgen dat de politie tijdig kan ingrijpen.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) heeft afgelopen jaar bijna 640 miljoen euro aan schadevergoedingen uitgekeerd in het aardbevingsgebied, iets minder dan in 2024. Toen keerde het instituut ruim 645 miljoen uit, meer dan het dubbele van het jaar daarvoor.
10 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Raad voor de rechtspraak is zeer kritisch over het wetsvoorstel om gezichtsbedekkende kleding bij demonstraties strafbaar te stellen. De strafbaarstelling staat "op gespannen voet" met het demonstratierecht, stelt de raad.
10 uur geledenOOSTERHOUT (ANP) - De Veiligheidsregio Midden- en West-Brabant is onduidelijk over het aantal slachtoffers van het ongeluk met de gasfles bij een school in Oosterhout. Eerder zei de veiligheidsregio dat er zo'n vijf slachtoffers waren gevallen, later ging het om zeven mensen en nu blijken het er toch weer vijf.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een 18-jarige verdachte uit Rijswijk zit niet langer vast in de zaak over de doodgestoken 16-jarige jongen in Den Hoorn. Het gerechtshof in Den Haag heeft zijn voorarrest opgeheven, omdat er aanwijzingen zijn dat de verdachte uit zelfverdediging heeft gestoken. Dit meldt zijn advocaat Peter Plasman. Het Openbaar Ministerie bevestigt de vrijlating.
11 uur geledenOOSTERHOUT (ANP) - Door het ongeluk met een gasfles bij een praktijkschool aan de Nassaustraat in Oosterhout zijn zeven mensen gewond geraakt, meldt de veiligheidsregio. Het gaat om vier tieners en drie volwassenen. Een van de minderjarigen moest naar het ziekenhuis.
12 uur geleden