Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Half miljoen kijkers voor hervatting Champions League met Derksen

Half miljoen kijkers voor hervatting Champions League met Derksen

HILVERSUM (ANP) - Ruim 552.000 kijkers hebben vrijdagavond gekeken naar de hervatting van de Champions League op SBS6, waarin Manchester City het opnam tegen Real Madrid. Dat blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. In de uitzending schoof ook Johan Derksen weer aan als analist. Wilfred Genee en René van der Gijp waren er nog niet bij.

In de hervatting van de achtste finales van de Champions League was Manchester City met 2-1 te sterk voor Real Madrid. In de andere wedstrijd die vrijdagavond werd gespeeld, bereikte Olympique Lyonnais dankzij een doelpunt van Memphis Depay de kwartfinale ten koste van Juventus.

Met de voetbalwedstrijd behaalde SBS6 wel een mindere score dan in de voorgaande weken. De afgelopen weken scoorde SBS6 met talentenjacht We Want More, die vanwege het voetbal is verhuisd naar de zondagavond. Gemiddeld kon de zangwedstrijd 835.000 kijkers boeien, en zelfs de minst bekeken aflevering van de zangwedstrijd werd met 623.000 kijkers beter bekeken.

Het NOS Journaal van 20.00 uur was met 1,2 miljoen het best bekeken programma van de vrijdag. Ook De slimste mens kon weer rekenen op meer dan een miljoen kijkers en bezet daarmee de tweede plek op de kijkcijferlijst.

Meer uit Binnenland

Protesten in veel steden, ook tegengeluiden

DEN HAAG (ANP) - In enkele steden wordt zaterdagmiddag onder de noemer Nationaal Protest geprotesteerd tegen onder meer asielopvang en bezuinigingen op de zorg. De organisatie zei vooraf uit te gaan van een vreedzame en massale demonstratie. De actie was aangekondigd in negen steden. Hier en daar zijn ook mensen de straat opgegaan om een tegengeluid te laten horen.

20 minuten geleden
Tientallen jongeren vallen politie aan op kermis Purmerend

PURMEREND (ANP) - De politie is vrijdagavond op een kermis in Purmerend aangevallen door tientallen jongeren. Dat gebeurde nadat agenten een grote vechtpartij tussen meerdere jonge mensen hadden gestopt. Een deel van de groep keerde zich tegen de politie en bekogelde die met vuurwerk en stenen.

28 minuten geleden
Presentator Bas Westerweel (62) onverwachts overleden

ENSCHEDE (ANP) - Radio- en televisiepresentator Bas Westerweel is onverwacht overleden op 62-jarige leeftijd. Dat bevestigt zijn familie aan het ANP na berichtgeving van RTL Boulevard. Westerweel overleed in de nacht van donderdag op vrijdag in zijn slaap.

43 minuten geleden
Flinke rijen voor nieuw horloge, winkels rest van de dag dicht

DEN HAAG (ANP) - De politie en de beveiliging van de Westfield Mall of the Netherlands in Leidschendam hebben zaterdagochtend een paar honderd mensen uit het winkelcentrum weggestuurd. Voor de Swatchwinkel stond een lange rij omdat daar zaterdag een nieuw horloge in de verkoop zou gaan.

3 uur geleden
Vrouw in huis Helmond dood aangetroffen, man aangehouden

HELMOND (ANP) - In Helmond is in de nacht van vrijdag op zaterdag een overleden vrouw van 45 jaar gevonden in haar huis, meldt de politie. Een 33-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats is in dezelfde woning aangehouden. De politie gaat uit van een misdrijf.

3 uur geleden
Universiteit Leiden geeft eeuwenoude platen terug aan India

DEN HAAG (ANP) - De Universiteit Leiden geeft twee eeuwenoude ringen met beschreven koperen platen terug aan India. De Indiase premier Narendra Modi krijgt de 'Chola-platen' deze zaterdag ook te zien bij zijn bezoek aan Den Haag, meldt de universiteit.

4 uur geleden
Storing bij CBS na brand in datacenter Almere verholpen

DEN HAAG (ANP) - De storing bij het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) na de brand in een datacenter is verholpen, staat op de site. Sinds die brand, vorige week donderdag, kampte het CBS met problemen. Ook andere bedrijven die gebruikmaken van het datacenter in Almere merkten de gevolgen van de brand.

5 uur geleden