Half miljoen kijkers voor hervatting Champions League met Derksen
HILVERSUM (ANP) - Ruim 552.000 kijkers hebben vrijdagavond gekeken naar de hervatting van de Champions League op SBS6, waarin Manchester City het opnam tegen Real Madrid. Dat blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. In de uitzending schoof ook Johan Derksen weer aan als analist. Wilfred Genee en René van der Gijp waren er nog niet bij.
In de hervatting van de achtste finales van de Champions League was Manchester City met 2-1 te sterk voor Real Madrid. In de andere wedstrijd die vrijdagavond werd gespeeld, bereikte Olympique Lyonnais dankzij een doelpunt van Memphis Depay de kwartfinale ten koste van Juventus.
Met de voetbalwedstrijd behaalde SBS6 wel een mindere score dan in de voorgaande weken. De afgelopen weken scoorde SBS6 met talentenjacht We Want More, die vanwege het voetbal is verhuisd naar de zondagavond. Gemiddeld kon de zangwedstrijd 835.000 kijkers boeien, en zelfs de minst bekeken aflevering van de zangwedstrijd werd met 623.000 kijkers beter bekeken.
Het NOS Journaal van 20.00 uur was met 1,2 miljoen het best bekeken programma van de vrijdag. Ook De slimste mens kon weer rekenen op meer dan een miljoen kijkers en bezet daarmee de tweede plek op de kijkcijferlijst.
Meer uit Binnenland
'T HARDE (ANP) - Om de grote natuurbrand bij 't Harde te helpen blussen, zijn inmiddels vijf helikopters van de luchtmacht ingezet. Het Defensie Helikopter Commando (DHC) meldt via X dat een vierde Chinook en een Cougar naar het gebied op de Veluwe zijn gestuurd. Dat zijn twee verschillende types transporthelikopters.
20 minuten geleden'T HARDE (ANP) - De grote brand die woedt op het militair oefenterrein Artillerie Schietkamp (ASK) bij 't Harde is nog niet onder controle. Dat zegt een woordvoerster van de veiligheidsregio ter plaatse. De brandweer is druk met het blussen van de brand en de woordvoerster denkt dat dit "nog zeker de hele nacht" gaat duren.
23 minuten geleden'T HARDE (ANP) - Een deel van de A28 is afgesloten door de hevige natuurbrand op militair oefenterrein 't Harde. Tussen Harderwijk en Wezep is de snelweg in beide richtingen afgesloten, meldt de ANWB. Ook de N309 en de N795 richting Epe zijn dicht vanwege de brand die woensdagmiddag op het oefenterrein uitbrak.
58 minuten geledenDEN HAM (ANP) - In een bos bij het Overijsselse Den Ham woedde woensdag een natuurbrand. Deze was rond 17.45 uur onder controle, meldt Brandweer Twente.
1 uur geleden'T HARDE (ANP) - De grote brand op het militaire oefenterrein bij 't Harde ontstond tijdens een militaire oefening op het schietterrein, zegt een woordvoerder van de Koninklijke Marechaussee woensdag. Maar of de brand ook veroorzaakt is door de oefening is nog niet bekend. Daar doet de marechaussee onderzoek naar.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Ten zuidwesten van Tilburg heeft woensdag een natuurbrand gewoed. Dat gebeurde in een bosgebied aan de noordkant van de A58, bij het De Siptenpad.
3 uur geleden'T HARDE (ANP) - De grote brand op het militair oefenterrein bij 't Harde is "uitzonderlijk groot" voor Nederlandse begrippen. Dat zegt de Landelijk Coördinator Natuurbrandbeheersing Edwin Kok, van het Nederlands Instituut Publieke Veiligheid (NIPV). Volgens hem kan het blussen, gezien de weersomstandigheden, nog dagen duren.
3 uur geleden