Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Halep verovert eerste titel sinds september 2020

Halep verovert eerste titel sinds september 2020

MELBOURNE (ANP) - Simona Halep heeft haar eerste titel sinds september 2020 veroverd. De 30-jarige Roemeense won een WTA-toernooi in Melbourne door in de finale de Russin Veronika Koedermetova met 6-2 6-3 te verslaan. Het betekende de 23e titel voor de voormalig nummer 1 van de wereld, die is afgezakt naar plek 20.

Tweevoudig grandslamwinnares Halep kende een teleurstellend 2021, dat gekenmerkt werd door blessureleed. Door een kuitblessure moest ze zich afmelden voor Roland Garros, Wimbledon en de Olympische Spelen. "Ik dacht dat mijn loopbaan op z'n einde liep, maar na de voorbereiding op het nieuwe seizoen heb ik het gevoel dat ik nog wel wat jaren kan spelen", liet ze begin dit jaar optekenen.

In het najaar van 2020 won Halep voor het laatst een toernooi. Ze schreef toen het grote WTA-toernooi van Rome op haar naam.

Ook de Amerikaanse Amanda Anisimova wist een toernooi in Melbourne te winnen. Er vonden deze week twee WTA-toernooien in Melbourne plaats omdat veel andere toernooien werden afgelast. Anisimova was Aljaksandra Sasnovitsj uit Belarus in de eindstrijd met 7-5, 1-6, 6-4 de baas.

Meer uit Sport

De Jong na zege in vijf sets op Hijikata door op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft na een lange vijfsetter in twee aktes de tweede ronde van Wimbledon bereikt. De 26-jarige Nederlander had in totaal meer dan vier uur nodig om de Australiër Rinky Hijikata te verslaan: 7-6 (4) 3-6 5-7 6-4 6-3.

9 minuten geleden
Wielrenner Edoardo Affini hersteld van val en start in Tour

BARCELONA (ANP) - De Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft bevestigd dat Edoardo Affini de Tour de France kan rijden. De Italiaanse wielrenner is voldoende hersteld van een zware val die hij afgelopen donderdag maakte tijdens de Italiaanse kampioenschappen tijdrijden, meldde de ploeg. De Tour begint zaterdag met een ploegentijdrit in Barcelona.

6 uur geleden
Langebaanschaatsen op Winterspelen 2030 definitief naar Thialf

HEERENVEEN (ANP) - Het olympisch schaatstoernooi op de langebaan vindt in 2030 definitief plaats in Thialf in Heerenveen. Sportkoepel NOC*NSF laat in een persbericht weten dat het organisatiecomité van de Winterspelen in de Franse Alpen dat heeft bekendgemaakt.

23 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar tweede ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is doorgedrongen tot de tweede ronde van Wimbledon. De Nederlander rekende in zijn openingspartij op het grandslamtoernooi in Londen in vier sets af met de Amerikaan Aleksandar Kovacevic: 6-3 6-7 (2) 6-4 6-0.

1 dag geleden
Tennisser Griekspoor zakt flink op wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is flink gezakt op de wereldranglijst. Op de ranglijst die is gepresenteerd op de dag dat het hoofdtoernooi van Wimbledon begint, is de 29-jarige Haarlemmer gezakt van de 39e naar de 58e plaats.

1 dag geleden
Griekspoor dinsdag in laatste partij op baan 6 op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor komt dinsdag op het grandslamtoernooi van Wimbledon in actie in de vierde partij op baan 6. Dat blijkt uit het vrijgegeven speelschema voor die dag.

1 dag geleden
Coureur Russell blij dat hij weer op het hoogste treetje staat

SPIELBERG (ANP) - De Britse Formule 1-coureur George Russell is na de zege in de GP van Oostenrijk blij dat hij weer eens op het hoogste treetje staat. "Het is geweldig om weer de eerste te zijn. Het was even geleden, dus ik ga hier zeker even van genieten", zei de Mercedes-coureur.

1 dag geleden