Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Halep revancheert zich tegen Swiatek en treft Williams

Halep revancheert zich tegen Swiatek en treft Williams

MELBOURNE (ANP) - Simona Halep heeft zich op de Australian Open gerevancheerd voor haar pijnlijke nederlaag op Roland Garros. De Roemeense nummer 2 van de wereld won in de vierde ronde met 3-6 6-1 6-4 van de Poolse Iga Swiatek, die haar eind vorig jaar op Roland Garros slechts drie games had gegund.

Na het verlies van de eerste set kwam Halep sterk terug. Ze won binnen een half uur de tweede set en nam in de beslissende set direct een 2-0-voorsprong. Het werd weer 2-2, maar na een nieuwe servicebreak gaf Halep het niet meer uit handen. Na een uur en vijftig minuten maakte ze het af op haar eerste wedstrijdpunt.

De 29-jarige Halep treft bij de laatste acht de Amerikaanse Serena Williams, die mikt op haar 24e grandslamtitel. Halep kan haar totaal op 3 brengen.

Meer uit Sport

Voormalig winnaar Medvedev bij laatste zestien op US Open

NEW YORK (ANP) - Daniil Medvedev heeft zich op de US Open als eerste tennisser geplaatst voor de vierde ronde. De als zevende geplaatste Rus stond in zijn partij tegen de Fransman Arthur Rinderknech geen set af. Het werd 6-4 6-4 6-4.

1 uur geleden
Oud-finaliste Pegula klopt Canadese Fernandez moeizaam op US Open

NEW YORK (ANP) - Jessica Pegula staat op de US Open in de achtste finales. De als derde geplaatste Amerikaanse tennisster had het moeilijk tegen de Canadese Leylah Fernandez en pakte in de openingsset slechts een game. Pegula trok de partij na ruim twee uur spelen alsnog naar zich toe: 1-6 6-4 6-3.

3 uur geleden
Wielrenner Van Aert wint dertiende etappe in Vuelta

LOJA (ANP) - Wout van Aert heeft de dertiende etappe van de Vuelta gewonnen. De Belg van Visma - Lease a Bike ontsnapte ruim 3 kilometer voor de finish samen met Valentin Paret-Peintre uit een kopgroep van negen renners en liet de Fransman kansloos in een sprint.

3 uur geleden
Kogelstootster Schilder derde bij finale Diamond League

BRUSSEL (ANP) - Jessica Schilder (27) heeft haar titel in de Diamond League niet kunnen prolongeren. Ze werd derde in de finale in Brussel. Na het winnen van haar derde opeenvolgende Europese titel vorige maand in Birmingham, moest ze de eindzege in de prestigieuze mondiale wedstrijdserie aan de Amerikaanse Chase Jackson laten. Sarah Mitton uit Canada werd tweede.

3 uur geleden
Titelverdedigster Sabalenka bereikt vierde ronde op US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka is op de US Open doorgedrongen tot de vierde ronde. De als eerste geplaatste Belarussische won in New York met 6-3 6-4 van de Oezbeekse Kamilla Rachimova, de nummer 92 van de wereld.

4 uur geleden
Russell snelste in tweede vrije training, Verstappen negende

MONZA (ANP) - Formule 1-coureur George Russell heeft bij de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Italië de beste tijd neergezet. De 28-jarige Brit van Mercedes was op het Autodromo Nazionale Monza sneller dan de Monegask Charles Leclerc, die in zijn Ferrari nog de rapste was tijdens de eerste vrije training.

5 uur geleden
Turnster Thorsdottir mist door blessures WK in eigen land

ROTTERDAM (ANP) - Turnster Eythora Thorsdottir (28) kan door slepende blessures niet deelnemen aan de WK in Rotterdam. Dat vertelde ze tijdens een persmoment waarbij ze werd aangekondigd als ambassadeur van het wereldtiteltoernooi.

8 uur geleden