Halep op US Open uitgeschakeld door onbekende Oekraïense
NEW YORK (ANP) - Simona Halep is al in de eerste ronde van de US Open uitgeschakeld. De Roemeense nummer 7 van de wereld liet zich in drie sets verrassen door de onbekende Oekraïense Daria Snigur, de mondiale nummer 124. Het werd 6-2 0-6 6-4.
"Ik ben heel blij, dit was onmogelijk voor mij", zei de 20-jarige Snigur, terwijl ze tegen de tranen vocht. "Ik ben erg nerveus, maar ik wil Simona bedanken voor deze geweldige ervaring." Snigur werd door het publiek in het Louis Armstrong Stadium getrakteerd op een staande ovatie. Ze deed nooit eerder mee aan een grandslamtoernooi.
De 30-jarige Halep, die in de derde set nog terugkwam van 5-2 tot 5-4, gold als een outsider voor de titel in New York. Twee weken geleden schreef ze het grote WTA-toernooi van Toronto op haar naam.
Halep haalde op alle grandslamtoernooien al eens de finale, behalve op de US Open. In 2015 reikte ze tot de halve eindstrijd.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.
3 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.
9 uur geledenLIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.
18 uur geledenMETZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.
18 uur geledenTREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."
19 uur geleden