Halep maakt status waar op tennistoernooi Praag
PRAAG (ANP) - Simona Halep heeft haar status op het WTA-toernooi van Praag waargemaakt. De als eerste geplaatste Roemeense tennisster was in de finale de Belgische Elise Mertens met 6-2 7-5 de baas.
Voor de 28-jarige Halep, de nummer 2 van de wereld, betekende het de 21e toernooizege uit haar loopbaan. De als derde geplaatste Mertens blijft op vijf titels staan.
Halep verloor de eerste twee games, maar pakte vervolgens zeven games op een rij. In totaal vielen er negen breaks te noteren. Na ruim anderhalf uur benutte Halep haar eerste wedstrijdpunt.
Negen duels ongeslagen
Vlak voor de uitbraak van het coronavirus won Halep het WTA-toernooi van Dubai, waardoor ze nu negen duels op een rij ongeslagen is.
Aanvankelijk zou Halep vorige week deelnemen aan het graveltoernooi van Palermo, maar vlak voor de start meldde ze zich af omdat ze niet naar Sicilië wilde vliegen.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.
45 minuten geledenMELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor is uitgeschakeld op de Australian Open. De 29-jarige Noord-Hollander ging in Melbourne in de eerste ronde in drie sets (6-2 6-3 6-2) ten onder tegen Ethan Quinn. De Amerikaan is de huidige nummer 80 van de wereldranglijst.
4 uur geledenMALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers zijn definitief uitgeschakeld voor een plek in de hoofdronde van het Europees kampioenschap door de zege van gastland Zweden op Georgië. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson kan niet meer bij de eerste twee van de poule eindigen. Zweden en Kroatië plaatsten zich voor de tweede fase met elk 4 punten na twee overwinningen. Nederland heeft 0 punten.
11 uur geledenMALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap verloren. De mannen van bondscoach Staffan Olsson bogen in het Zweedse Malmö met 35-29 voor Kroatië. De nederlaag heeft grote gevolgen, want de ploeg is zo goed als zeker uitgeschakeld voor een plek in de tweede groepsfase.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.
16 uur geledenPAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.
18 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.
19 uur geleden