Halep maakt status waar op tennistoernooi Praag
PRAAG (ANP) - Simona Halep heeft haar status op het WTA-toernooi van Praag waargemaakt. De als eerste geplaatste Roemeense tennisster was in de finale de Belgische Elise Mertens met 6-2 7-5 de baas.
Voor de 28-jarige Halep, de nummer 2 van de wereld, betekende het de 21e toernooizege uit haar loopbaan. De als derde geplaatste Mertens blijft op vijf titels staan.
Halep verloor de eerste twee games, maar pakte vervolgens zeven games op een rij. In totaal vielen er negen breaks te noteren. Na ruim anderhalf uur benutte Halep haar eerste wedstrijdpunt.
Negen duels ongeslagen
Vlak voor de uitbraak van het coronavirus won Halep het WTA-toernooi van Dubai, waardoor ze nu negen duels op een rij ongeslagen is.
Aanvankelijk zou Halep vorige week deelnemen aan het graveltoernooi van Palermo, maar vlak voor de start meldde ze zich af omdat ze niet naar Sicilië wilde vliegen.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.
1 dag geledenDIEGEM (ANP/BELGA) - Puck Pieterse heeft dinsdag haar eerste zege van dit seizoen als veldrijdster geboekt. De 23-jarige Nederlandse kampioene van Fenix-Deceuninck was de beste in het Vlaams-Brabantse Diegem. Lucinda Brand, die maandag voor de twaalfde keer op rij een veldrit won, deed niet mee.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars heeft zijn derde olympische ticket veroverd. De 23-jarige schaatser van Team Essent was op de laatste dag van het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de beste in 1.43,43. Hij was eerder op het OKT als derde geëindigd op de 500 meter en als tweede op de 1000 meter.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis heeft op het olympisch kwalificatietoernooi naast een startbewijs voor de Spelen van Milaan gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioen op deze afstand kwam tot 1.45,18 en eindigde daarmee als vierde.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Merel Conijn heeft op de 5000 meter op het olympisch kwalificatietoernooi haar tweede olympisch ticket veroverd. De 26-jarige Nederlands kampioene van Team AH-Zaanlander won in 6.43,46. Haar ploeggenote Bente Kerkhoff eindigde als tweede in 6.46,72.
1 dag geleden