Hakimi bedankt Dortmund en gaat naar Inter
DORTMUND (ANP) - De Marokkaanse verdediger Achraf Hakimi heeft afscheid genomen van Borussia Dortmund. Hakimi speelde als huurling van Real Madrid twee jaar voor de Duitse club. Alles wijst erop dat hij niet terugkeert naar de Spaanse hoofdstad, maar voor 40 miljoen euro naar de Italiaanse club Internazionale verhuist. De deal wordt vermoedelijk deze week afgerond.
"Ik weet nu dat het de juiste beslissing was om twee jaar geleden Dortmund te kiezen als mijn nieuwe thuis", zegt Hakimi in een bericht op Twitter, waarin hij zijn medespelers, trainers en de fans van Dortmund uitgebreid bedankt. De 21-jarige Marokkaan ontpopte zich in het geel-zwart van de Duitse ploeg als een aanvallend ingestelde vleugelverdediger. Hakimi maakte dit seizoen vijf doelpunten in de Bundesliga. In de Champions League was hij in acht wedstrijden vier keer trefzeker.
De Marokkaanse international tekende eerder in negen competitieduels voor Real Madrid voor twee doelpunten. Hij wordt bij Inter ploeggenoot van Stefan de Vrij.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
11 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
11 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
12 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
14 uur geleden