Hake wil met teruggekeerde Gustafson eindelijk winnen met Utrecht
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft aanvoerder Simon Gustafson terug voor het duel met FC Emmen. De Zweedse middenvelder ontbrak vorige week in de verloren bekerwedstrijd tegen Ajax (5-4) en het teleurstellend verlopen competitieduel met Fortuna Sittard (1-1). "Gustafson heeft vandaag weer meegetraind", zei trainer René Hake een dag voor de uitwedstrijd tegen Emmen.
Hake kan op het kunstgras in Drenthe geen beroep doen op Adam Maher. De middenvelder heeft een terugslag gehad in zijn revalidatie. "Hij moet toch weer passen."
FC Utrecht wacht nog altijd op de eerste zege onder Hake, die begin november de naar Racing Genk vertrokken John van den Brom opvolgde. Hake hoopt dat die overwinning er eindelijk komt tegen zijn oude club Emmen, dat nog altijd wacht op de eerste zege van het seizoen en onderaan staat in de Eredivisie.
"Zij zitten in een moeilijke fase, maar dat geldt voor ons ook wat betreft het winnen van wedstrijden. Maar laten we er niet teveel over praten, maar het gewoon doen. Het is voor mij persoonlijk leuk om terug te keren in Emmen. Ik heb daar heel veel jaren gewerkt als speler en trainer, ik ken alle ruimtes in het stadion op mijn duimpje. Maar ik kom nu maar voor één ding en dat is 3 punten meenemen naar Utrecht."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de thuiswedstrijd tegen Leeds United genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De nummer 5 van de Premier League zag op Stamford Bridge de bezoekers in het laatste kwart van het duel terugkomen van een 2-0-achterstand: 2-2.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."
12 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
16 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
1 dag geleden