Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hake wil met teruggekeerde Gustafson eindelijk winnen met Utrecht

Hake wil met teruggekeerde Gustafson eindelijk winnen met Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft aanvoerder Simon Gustafson terug voor het duel met FC Emmen. De Zweedse middenvelder ontbrak vorige week in de verloren bekerwedstrijd tegen Ajax (5-4) en het teleurstellend verlopen competitieduel met Fortuna Sittard (1-1). "Gustafson heeft vandaag weer meegetraind", zei trainer René Hake een dag voor de uitwedstrijd tegen Emmen.

Hake kan op het kunstgras in Drenthe geen beroep doen op Adam Maher. De middenvelder heeft een terugslag gehad in zijn revalidatie. "Hij moet toch weer passen."

FC Utrecht wacht nog altijd op de eerste zege onder Hake, die begin november de naar Racing Genk vertrokken John van den Brom opvolgde. Hake hoopt dat die overwinning er eindelijk komt tegen zijn oude club Emmen, dat nog altijd wacht op de eerste zege van het seizoen en onderaan staat in de Eredivisie.

"Zij zitten in een moeilijke fase, maar dat geldt voor ons ook wat betreft het winnen van wedstrijden. Maar laten we er niet teveel over praten, maar het gewoon doen. Het is voor mij persoonlijk leuk om terug te keren in Emmen. Ik heb daar heel veel jaren gewerkt als speler en trainer, ik ken alle ruimtes in het stadion op mijn duimpje. Maar ik kom nu maar voor één ding en dat is 3 punten meenemen naar Utrecht."

Meer uit Voetbal

Wieffer helpt Brighton met twee treffers langs Burnley

BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.

47 minuten geleden
Kampioen PSV tegen Sparta met Flamingo, Fernandez en Pepi

ROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.

1 uur geleden
Borussia Dortmund in eigen huis onderuit tegen Bayer Leverkusen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de jacht op koploper Bayern München in eigen huis een kostbare nederlaag geleden tegen Bayer Leverkusen. De landskampioen van 2024 won in Dortmund met 1-0 door een treffer van Robert Andrich.

1 uur geleden
Alcaraz verslaat Vacherot en treft Sinner in finale Monaco

MONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.

1 uur geleden
Gorré stopt als technisch directeur voetbalbond Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.

1 uur geleden
Trainer Correia kan overstap naar FC Utrecht nog niet bevestigen

UTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.

1 uur geleden
Koploper Arsenal lijdt pijnlijke nederlaag tegen Bournemouth

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.

3 uur geleden