Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hagenaar opgepakt voor bedreiging FunX-presentator

Hagenaar opgepakt voor bedreiging FunX-presentator

ROTTERDAM (ANP) - Een 24-jarige Hagenaar is dinsdag aangehouden voor bedreigingen aan het adres van radiozender FunX en FunX-dj Morad El Ouakilli, meldt de politie in Rotterdam.

Volgens de politie zijn meerdere medewerkers van FunX met de dood bedreigd in verband met het radioprogramma Ramadan Late Night. Het mediaplatform FunX is mede vanwege die bedreigingen begin mei met het programma gestopt. FunX en de stichtingen NTR en NPO deden vervolgens aangifte van meerdere bedreigingen.

De doodsbedreigingen werden tijdens de islamitische vastenmaand geuit op het Instagram-account van FunX. Via het mediaplatform werden zowel op de radio als online verhalen verteld over gelovigen. Degene die de bedreigingen uitte liet weten boos te zijn omdat in het programma tijdens de ramadan ook muziek te horen was.

Zender FunX moest na de bedreigingen extra beveiliging instellen voor de medewerkers.

De journalistenvakbond NVJ en anderen spraken destijds hun afkeuring uit over de bedreigingen aan het adres van de dj en de medewerkers van de zender.

Meer uit Binnenland

Ga niet rijden als het niet nodig is, waarschuwt Rijkswaterstaat

UTRECHT (ANP) - Mensen zouden in de nacht van zondag op maandag en maandagochtend niet de weg op moeten gaan als dat niet nodig is. Met dat advies komt Rijkswaterstaat, nu het KNMI opnieuw met code oranje komt vanwege verwachte ijzel.

6 minuten geleden
Lichaam vermiste jongen (8) uit Steenwijk gevonden

STEENWIJK (ANP) - In Steenwijk is het lichaam gevonden van de 8-jarige jongen die sinds zaterdagavond vermist was. Dat meldt de politie.

27 minuten geleden
Schuifelen en gezelligheid door drukte op natuurijsbanen

WINTERSWIJK (ANP) - Op natuurijsbanen in Nederland wordt zondag druk geschaatst, blijkt uit een rondgang van het ANP. IJsbanen proberen zondag zo lang mogelijk open te blijven.

49 minuten geleden
NS rijdt ook maandag met aangepaste dienstregeling om winterweer

UTRECHT (ANP) - NS blijft ook maandag nog met een aangepaste dienstregeling en minder treinen rijden als gevolg van het winterweer, met name in het oosten van het land. "Sommige reizigers moeten vaker overstappen en zijn langer onderweg. Ook kunnen treinen drukker zijn dan reizigers gewend zijn", meldt NS.

1 uur geleden
Rotterdammer opgepakt na terugvinden van vermist meisje in woning

ROTTERDAM (ANP) - De politie in Rotterdam heeft de bewoner aangehouden van de woning in Rotterdam-Zuid waar eerder op zondagochtend de vermiste Wendy (10) is gevonden. De man is aangehouden op verdenking van het onttrekken aan het bevoegd gezag. "Een volwassene mag niet zonder toestemming van de ouders een kind in huis nemen. We gaan er vooralsnog van uit dat er geen aanwijzingen zijn voor andere misdrijven", meldt de politie.

2 uur geleden
Zoektocht naar 8-jarige uit Steenwijk gaat door, duikers ingezet

STEENWIJK (ANP) - De zoektocht naar een vermiste 8-jarige jongen uit Steenwijk gaat zondag in volle gang door. Vanwege de vrieskou maakt de politie zich ernstig zorgen. Het Landelijk Team Onderwaterzoekingen is ondertussen ook ingeschakeld, laat de politie weten.

2 uur geleden
Marathon op natuurijs onwaarschijnlijk, clubs kiezen voor leden

DEN HAAG (ANP) - Natuurijsbanen in Nederland kiezen voor hun leden nu er waarschijnlijk één dag geschaatst kan worden. Maandag gaat het dooien, waardoor een marathon voor wedstrijdrijders organiseren voor veel ijsclubs geen prioriteit heeft. Dat laten verschillende verenigingen en de KNSB weten.

3 uur geleden