Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hackers zitten presentatie Formule 1-bolide Williams dwars

Hackers zitten presentatie Formule 1-bolide Williams dwars

GROVE (ANP) - Het Formule 1-team van Williams wilde de nieuwe auto vrijdag via een speciaal daarvoor gemaakte app presenteren, maar de applicatie bleek gehackt te zijn. De Britse renstal moest de onlinepresentatie daarom op het laatste moment afblazen. Williams heeft de app, die ervoor moest zorgen dat gebruikers een levensgroot 3D-model van de auto in hun huis konden projecten, direct laten verwijderen.

"We keken er erg naar uit om deze ervaring met onze fans te delen, vooral in deze moeilijke tijd waarin het helaas niet mogelijk is om naar de fans toe te komen", meldt Williams in een verklaring. "We kunnen ons alleen maar verontschuldigen."

De presentatie van de Williams FW43B blijft daardoor beperkt tot het vrijgeven van fotomateriaal. Het Britse team, dat vorig jaar geen enkel punt wist te scoren in de Formule 1, stuurt ook wat zelf opgenomen interviews met de coureurs George Russell en Nicholas Latifi de wereld in.

Williams behoorde voorheen tot de topteams in de Formule 1 en leverde zeven wereldkampioenen. De laatste jaren is de renstal, die negen keer wereldkampioen bij de constructeurs werd, echter steeds verder afgegleden.

Meer uit Sport

De Jong kan in Rome niet stunten tegen toptennisser Sinner

ROME (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft niet kunnen stunten tegen Jannik Sinner op het masterstoernooi van Rome. De 24-jarige Haarlemmer verloor in twee sets van de Italiaanse nummer 1 van de wereldranglijst: 6-4 6-2.

3 uur geleden
Faverus en Slippens debuteren in EK-selectie turnen

ARNHEM (ANP) - De selectie voor de EK turnen eind mei in Leipzig telt twee debutanten, meldt de bond KNGU. Elijah Faverus maakt voor het eerst deel uit van de mannenploeg en Mara Slippens is nieuw bij de vrouwen. De ervaren turnsters Eythora Thorsdottir en Sanna Veerman ontbreken door blessures. Dat geldt ook voor turner Amine Abaidi.

5 uur geleden
Synchroonzwemsters De Brouwer slaan EK en WK over

NIEUWEGEIN (ANP) - Noortje en Bregje de Brouwer doen deze zomer niet mee aan het EK en WK synchroonzwemmen. Dat meldt zwembond KNZB. De 26-jarige tweelingzussen wonnen vorig jaar bij de Olympische Spelen brons, bij het WK zilver en bij het EK twee keer goud.

11 uur geleden
Alcaraz naar derde ronde van masterstoernooi Rome

ROME (ANP) - Carlos Alcaraz heeft bij zijn rentree op het masterstoernooi van Rome de derde ronde bereikt. De Spaanse nummer 3 van de wereldranglijst won in twee sets van de Serviër Laslo Djere: 7-6 (2) 6-2.

22 uur geleden
Handballers sluiten EK-kwalificatie af met zege op Kosovo

DEN BOSCH (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun laatste EK-kwalificatiewedstrijd gewonnen. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson was in Den Bosch met 34-29 te sterk voor Kosovo.

1 dag geleden
Pedersen wint opnieuw rit in Giro en herovert leiderstrui

VLORË (ANP) - Mads Pedersen heeft zijn tweede ritzege geboekt in de Giro d'Italia. Het was de derde en laatste rit op Albanees grondgebied. Pedersen won eerder de eerste etappe, maar de Deen van de ploeg Lidl-Trek moest de leiderstrui na de tijdrit van zaterdag afstaan aan de Sloveen Primoz Roglic. Na zijn ritzege leidt Pedersen het klassement weer.

1 dag geleden
Volleyballers Orion voor tweede jaar op rij landskampioen

GRONINGEN (ANP) - De volleyballers van Orion hebben voor het tweede jaar op rij de landstitel veroverd. De ploeg uit Doetinchem won in de finale van de play-offs de derde wedstrijd van Lycurgus uit Groningen met 3-2 in sets. Daarmee bracht Orion de stand in de best-of-fiveserie op 3-0.

1 dag geleden