Haase ook in dubbelspel na één partij klaar
MELBOURNE (ANP) - Voor Robin Haase zit de Australian Open er ook in het dubbelspel al na één ronde op. Samen met de Oostenrijkse tennisser Oliver Marach moest hij zijn meerdere erkennen in de Noor Casper Ruud en Miomir Kecmanovic uit Servië. Het werd 6-3 1-6 6-0. De drie sets duurden bij elkaar slechts 74 minuten.
Haase haalde in 2013 de finale van het dubbelspel op de Australian Open, maar daarna won hij in zeven optredens nog maar twee partijen.
In het vrouwendubbelspel wist Arantxa Rus samen met haar Sloveense partner Tamara Zidansek de eerste ronde wel door te komen. Rus en Zidansek waren met 6-1 6-7 (5) 7-5 te sterk voor de Amerikaanse Alison Riske en Ajla Tomljanovic uit Australië.
In de tweede ronde treft Rus landgenote Rosalie van der Hoek, die bij haar debuut op een grand slam een duo vormt met Bernarda Pera uit de Verenigde Staten.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Canada als zesde geëindigd. Mercedes-coureur George Russell veroverde poleposition op het circuit Gilles Villeneuve in Montreal, na eerder op de dag ook al de sprintrace te hebben gewonnen. De Brit was met 1.12,578 nipt sneller dan teamgenoot en WK-leider Kimi Antonelli, die op zijn beurt weer net wereldkampioen Lando Norris achter zich hield.
1 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.
5 uur geledenPILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
7 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
8 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
9 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
10 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
15 uur geleden