Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haase ontbreekt volgende week op NK tennis

Haase ontbreekt volgende week op NK tennis

AMSTELVEEN (ANP) - Robin Haase doet volgende week niet mee aan de NK tennis in Amstelveen. De Nederlandse kampioenschappen, op het laatste moment georganiseerd, passen niet in de voorbereiding van de meervoudig Nederlands kampioen op het nieuwe tennisseizoen.

Tallon Griekspoor voert de plaatsingslijst aan bij de mannen, voor Botic van de Zandschulp, Igor Sijsling en Jesper de Jong.

Bij de vrouwen zijn Lesley Pattinama-Kerkhove, Richèl Hogenkamp, Quirine Lemoine en Eva Vedder de vier hoogst geplaatste speelsters. Kiki Bertens, de nummer 1 van de wereld, herstelt van een achillespeesoperatie en Arantxa Rus speelt momenteel een toernooi in Dubai.

Geen publiek

De NK tennis werden op het laatste moment op de kalender gezet. "Het was lang wikken en wegen. De internationale toernooikalender blijft continu veranderen. Door de mogelijke verplaatsing van de Australian Open en het wegvallen van meerdere kleine toernooien ontstond voor ons toch de mogelijkheid om in december de NK te organiseren", zei technisch directeur Jacco Eltingh.

Vanwege de coronamaatregelen is publiek niet toegestaan op het Nationaal Tennis Centrum in Amstelveen. In de zomer werd daar ook al een NK georganiseerd. Gijs Brouwer en Hogenkamp pakten toen de titels.

Het toernooi duurt van 14 tot en met 20 december.

Meer uit Sport

Van Gerwen moeizaam naar tweede ronde van WK darts

LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen heeft na een moeizame partij de tweede ronde van het WK darts in Londen bereikt. De 36-jarige drievoudig wereldkampioen won in Alexandra Palace met 3-1 in sets van de Japanner Mitsuhiko Tatsunami.

6 uur geleden
Skeletonster Bos op vijfde plaats bij wereldbeker in Sigulda

SIGULDA (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Letse Sigulda genoegen moeten nemen met de vijfde plaats. De regerend wereldkampioene moest de zege na twee runs laten aan de Belgische Kim Meylemans.

8 uur geleden
Vijftigste wereldbekerzege voor Zwitserse skiër Odermatt

VAL GARDENA (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft voor de vijftigste keer een wereldbekerwedstrijd gewonnen. De 28-jarige Zwitser deed dat in Val Gardena, waar hij in de mist de snelste was op de afdaling.

13 uur geleden
Snowboardster Dekker zevende bij wereldbeker in Carezza

CAREZZA (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is bij de wereldbekerwedstrijd in Carezza in Italië als zevende geëindigd op de parallelreuzenslalom. De 29-jarige Nederlandse strandde in de kwartfinales tegen de Tsjechische Zuzana Maderova, die 0,45 seconden sneller was.

14 uur geleden
Schulting houdt geloof dat ze zich kan kwalificeren voor Spelen

HEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting blijft er vertrouwen in hebben dat ze zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) kan plaatsen voor de Olympische Spelen van Milaan. De 28-jarige schaatsster van Team Essent slaagde er dit najaar niet in zich te kwalificeren voor de wereldbekerwedstrijden, maar denkt dat ze goed kan zijn als ze uitgerust is. "Het moet er alleen nog uitkomen in de wedstrijden."

15 uur geleden
Wennemars start op OKT op drie afstanden ondanks liesblessure

HEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars staat op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) op drie afstanden aan de start. De 23-jarige schaatser van Team Essent gaat ervan uit voldoende fit te zijn om in Thialf op de 500, 1000 en 1500 meter te starten in de laatste week van december.

16 uur geleden
Canadese wereldkampioen snowboarden mist Spelen door knieoperatie

OTTAWA (ANP/RTR) - Wereldkampioen snowboarden op de slopestyle Liam Brearley kan in februari niet meedoen aan de Olympische Spelen. De 22-jarige Canadees liep in november tijdens een training een knie- en enkelblessure op en laat zich nu opereren.

17 uur geleden