Haase niet naar kwartfinales dubbelspel Wimbledon
LONDEN (ANP) - Het is Robin Haase niet gelukt zich te plaatsen voor de kwartfinales van het mannendubbelspel op Wimbledon. Samen met de Kazach Andrej Goloebev was hij kansloos tegen de Italiaan Simone Bolelli en Maximo Gonzalez uit Argentinië. In een uur en 41 minuten werd het 6-3 6-3 6-2.
In 2018 slaagde Haase, die in het enkelspel in de tweede ronde van de kwalificaties werd uitgeschakeld, er wel in de laatste acht te halen van het dubbelspeltoernooi op Wimbledon.
Haase (34) staat op de deelnemerslijst van het Dutch Open, dat volgende week in Amersfoort wordt gespeeld. Hij hoopt eind juli ook deel te kunnen nemen aan de Olympische Spelen, maar hij werd met Matwé Middelkoop niet rechtstreeks toegelaten tot het dubbelspel. Het duo is nu afhankelijk van vier afmeldingen.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen (36) heeft eenvoudig de derde ronde van het WK darts in Londen bereikt. De drievoudig wereldkampioen won in het Londense Alexandra Palace met 3-1 van de Ier William O'Connor. Van Gerwen kwam vrijwel geen moment in de problemen tegen O'Connor. Mighty Mike gooide bij vlagen weer als vanouds en kende alleen in de derde set een inzinking.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Danny Noppert is na een meeslepende wedstrijd uitgeschakeld op het WK darts in Londen. De 34-jarige Fries ging in de tweede ronde ondanks een sterke comeback met 3-2 onderuit tegen de Britse WK-debutant Justin Hood. In de allesbeslissende vijfde set was het maximale aantal van 11 legs nodig om de wedstrijd te beslissen (6-5).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Jermaine Wattimena heeft zich geplaatst voor de derde ronde op het WK darts. De 37-jarige darter uit Westervoort won een enerverend duel met de Brit Scott Williams (3-2).
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Drievoudig paralympisch kampioen Jetze Plat (34) heeft besloten te stoppen met triatlon. Hij gaat zich volledig richten op het wheelen (rolstoelracen).
12 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - Basketballer Quinten Post heeft met 8 punten bijgedragen aan een overtuigende thuiszege van Golden State Warriors op Orlando Magic in de NBA: 120-97. De 25-jarige Nederlander begon aan het duel en gaf ook 4 assists. Vedette Stephen Curry was het best op schot met 26 punten.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Gian van Veen staat in de derde ronde van het WK darts in Londen. De 23-jarige Nederlander versloeg Alan Soutar in Alexandra Palace: 3-1.
1 dag geledenHOFSTADE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft met overmacht de Plage Cross Hofstade gewonnen. De Brabander reed vroeg in de wedstrijd weg van de concurrentie en kwam solo over de finish. Van der Poel won al voor de derde dag op rij. Hij was zaterdag de sterkste in de wereldbekerwedstrijd in Antwerpen en zondag de beste in de wereldbekerwedstrijd in Koksijde. Het was zijn vierde zege in evenzoveel wedstrijden deze winter.
1 dag geleden