Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haase krijgt wildcard van Krajicek voor Ahoy

Haase krijgt wildcard van Krajicek voor Ahoy

ROTTERDAM (ANP) - Robin Haase doet op basis van een wildcard mee aan het ABN AMRO World Tennis Tournament in Rotterdam. Dat heeft toernooidirecteur Richard Krajicek bekendgemaakt. Haase is op dit moment de enige Nederlandse deelnemer.

De 32-jarige Haase is op de wereldranglijst afgezakt naar plek 161. Vorig jaar verloor hij in Rotterdam in de eerste ronde, van Michail Koekoesjkin. In 2018 haalde hij de kwartfinales en dat is zijn beste resultaat.

Het wordt voor Haase al zijn twaalfde deelname in Rotterdam, waar hij in 2007 debuteerde in het hoofdtoernooi. Hij overleefde toen de eerste ronde en verloor vervolgens van de uiteindelijke winnaar Michail Joezjny.

Het toernooi van Rotterdam wordt van 10 tot en met 16 februari in Ahoy gespeeld. Onder anderen Daniil Medvedev en Stefanos Tsitsipas maken hun opwachting.

Meer uit Sport

GP Miami begint drie uur eerder door verwachting extreem weer

MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.

5 uur geleden
Verstappen zelf ook verrast door knappe kwalificatie in Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.

8 uur geleden
Verstappen tweede in kwalificatie Miami, pole voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.

9 uur geleden
Norris rijdt 'vrij ontspannen' naar eerste zege van het seizoen

MIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.

12 uur geleden
Kostjoek wint tennistoernooi Madrid ten koste van Andrejeva

MADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.

13 uur geleden
Verstappen naar vijfde plaats sprintrace na straf voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.

13 uur geleden
International De Waard (30) stopt na dit seizoen met hockey

DEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.

14 uur geleden