Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haase baalt van gemiste kansen en wil niet blijven investeren

Haase baalt van gemiste kansen en wil niet blijven investeren

ROTTERDAM (ANP) - Robin Haase baalt ervan dat hij tijdens het ABN AMRO World Tennis Tournament Andy Murray in drie sets heeft laten ontsnappen. Haase had lange tijd het betere van het spel, maar wist de Schot niet te verslaan (2-6 7-6 (2) 6-3).

"In de hele tweede set had ik kansen, maar kon niet breaken. Daardoor veranderde het momentum", aldus Haase. "In de derde set kreeg hij meer vertrouwen met zijn returns. Ik kon niet meer zo drukvol blijven spelen. Het is jammer dat ik het niet in twee sets wist af te maken, want dan had ik een heel goede wedstrijd gespeeld. En dat terwijl ik hier al drie dagen ondermaats trainde."

Haase had in de eerste set weinig te duchten van de Schot, die zich op karakter in de partij knokte. "Het was misschien niet de Murray die altijd in de top 10 heeft gestaan. Maar het is nog altijd een man die op een missie is en veel kwaliteiten heeft. Hij is nog altijd een van de beste retourneerders van de wereld", aldus de Nederlander.

Hoger niveau

"Dat hij me tweeënhalve set niet heeft weten te breaken, geeft aan dat het een partij was van een hoger niveau dan onze rankings doen vermoeden."

Bij winst had Haase, de mondiale nummer 193, een sprongetje kunnen maken op de wereldranglijst. De voormalig nummer 33 van de wereld wil zichzelf geen termijn opleggen waarbinnen hij een terugkeer in de top 100 bewerkstelligd moet hebben.

Zonder coach verder

"Daar denk niet over na, ik speel gewoon toernooien. Maar we weten niet eens hoe het gaat met de punten, dus daar kan ik geen antwoord op geven", aldus Haase, die na het toernooi van Rotterdam afscheid neemt van zijn coach Raymond Knaap.

"Ik ga het nu zonder coach doen. Ik heb vooral geen zin zoveel geld uit te geven aan een vaste coach, terwijl er geen toernooien zijn en er geen geld binnenkomt. Ik heb altijd geïnvesteerd in mijn carrière, maar blijf niet maar geld uitstrooien."

Voor Haase is het lastig te bepalen hoe dit seizoen er verder uit ziet. "Het zijn rare tijden en het is moeilijk een schema te maken. Het was geweldig dat we hier kunnen spelen en wat het toernooi heeft gedaan is ongelooflijk. Maar spelen zonder publiek is minder leuk, dat is duidelijk."

Meer uit Sport

Verhoeven en Usyk vechten enkel om wereldtitel van boksbond WBC

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven vecht zaterdag tegen Oleksandr Usyk om de wereldtitel in het zwaargewicht van de World Boxing Council (WBC), de meest prestigieuze boksbond van de wereld.

1 uur geleden
Verhoeven krijgt ook een herkansing als hij verliest van Usyk

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven krijgt ongeacht de uitslag van zijn wedstrijd om de wereldtitel van bond WBC tegen Oleksandr Usyk een nieuwe kans als bokser. "We houden hem erbij, of hij nu wint of verliest", beloofde Turki Al-Sheikh tijdens een persconferentie in The Grand Egyptian Museum. "Hij gaat ook vechten op andere grote evenementen. Het is een legende."

1 uur geleden
Belg Segaert wint twaalfde rit Giro na late aanval

NOVI LIGURE (ANP) - De Belg Alec Segaert heeft de twaalfde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige renner van Bahrain - Victorious plaatste op enkele kilometers van de finish in Novi Ligure een versnelling en bleef het uitgedunde peloton net voor. Zijn landgenoot Toon Aerts won na 175 kilometer de sprint om de tweede plaats, voor Guillermo Silva uit Uruguay.

4 uur geleden
Roland Garros 'zal niet toegeven' na onvrede over prijzengeld

PARIJS (ANP/AFP) - Roland Garros lijkt het prijzengeld dit jaar niet te verhogen, ondanks de onvrede bij tennissers over de verdeling van de toernooiopbrengsten. "We zullen niet toegeven", zei toernooidirecteur Amélie Mauresmo donderdag.

5 uur geleden
MotoGP-coureur Álex Márquez voorlopig uitgeschakeld door breuken

BARCELONA (ANP) - MotoGP-rijder Álex Márquez mist sowieso de komende twee grands prix. De Spanjaard uit het team Gresini Racing heeft tijd nodig om te herstellen van een gebroken halswervel en een gebroken sleutelbeen. Hij liep de verwondingen op bij een zware crash afgelopen zondag in de Grote Prijs van Catalonië.

7 uur geleden
Griekspoor en Van de Zandschulp ontlopen toptennissers in Parijs

PARIJS (ANP) - Tennissers Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp ontlopen in de eerste ronde van Roland Garros de grote namen. Griekspoor treft in Parijs voor het eerst in zijn carrière Matteo Arnaldi, de Italiaanse nummer 96 van de wereld. Griekspoor staat zelf 31e. Van de Zandschulp neemt het op tegen de Argentijn Francisco Cerúndolo, van wie hij drie keer eerder verloor. Het toernooi begint zondag.

7 uur geleden
Lamens buigt voor Poolse en mist hoofdtoernooi Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft zich niet geplaatst voor het hoofdtoernooi van Roland Garros. De Nederlandse speelster verloor in de laatste ronde van het kwalificatietoernooi; ze boog na twee lange sets voor de Poolse Maja Chwalinska: 6-7 (4) 5-7.

8 uur geleden