Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haaland voelt zich onder druk gezet door Dortmund

Haaland voelt zich onder druk gezet door Dortmund

DORTMUND (ANP) - Erling Haaland neemt op korte termijn een beslissing over zijn toekomst. De Noorse spits voelt zich onder druk gezet door zijn Duitse club Borussia Dortmund en wordt naar eigen gedwongen om al snel een keuze te maken. "De afgelopen zes maanden heb ik niets gezegd uit respect voor Dortmund, maar de club is me nu aan het pushen om een besluit te nemen", zei de 21-jarige Haaland na de competitiezege op SC Freiburg (5-1) bij een Noorse tv-zender.

"Ik wil me alleen maar focussen op voetballen, dan ben ik op mijn best. Maar dat kan ik nu niet doen", aldus Haaland, die tegen Freiburg twee keer scoorde. De Noor voerde zijn totaal dit seizoen op naar vijftien doelpunten in dertien duels in de Bundesliga. Haaland loopt sinds zijn komst naar Dortmund begin 2020 bijna één op één wat betreft doelpunten en wedstrijden.

Haaland ligt tot de zomer van 2024 vast bij de nummer 2 van de Bundesliga, maar heel wat Europese topclubs willen hem hebben. Onder meer Manchester City, FC Barcelona en Real Madrid jagen op de Noorse topschutter. Naar verluidt kan Haaland in de zomer voor een gelimiteerde afkoopsom van tussen de 75 en 90 miljoen euro weg bij Dortmund.

"We zitten in een drukke periode met veel wedstrijden. Ik wil me daarop focussen, maar ze willen dat ik nu beslis. Dus is het tijd om zaken op gang te brengen", aldus Haaland.

Meer uit Voetbal

Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

2 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

5 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

5 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

7 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

9 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

10 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

10 uur geleden