Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haaland twijfelgeval bij Manchester City voor duel met Young Boys

Haaland twijfelgeval bij Manchester City voor duel met Young Boys

MANCHESTER (ANP/RTR) - Het is onzeker of Manchester City in de Champions League-wedstrijd tegen Young Boys dinsdag kan beschikken over aanvaller Erling Haaland. De Engelse titelhouder kan zich bij een zege kwalificeren voor de achtste finales.

De Noorse spits verdraaide zijn enkel in de wedstrijd tegen Bournemouth, die zaterdag met 6-1 werd gewonnen. "Hij traint in de middag, we zullen overleggen met de artsen", zei trainer Pep Guardiola. "Gisteren zei hij tegen me dat hij zich alweer veel beter voelde, maar ik weet het nog niet."

De coach van City zei ook alternatieven te hebben en kan ervoor kiezen om Haaland te sparen, zeker met de wedstrijd tegen Chelsea van zondag in het vooruitzicht. "Ik zal naar hem luisteren en als hij zegt dat hij er klaar voor is en geen pijn heeft, dan overweeg ik hem te laten spelen. Maar er komen nog veel wedstrijden. Als hij er niet klaar voor is, dan speelt Julián Álvarez."

Manchester City gaat na drie wedstrijden in groep G aan de leiding met 9 punten. RB Leipzig staat tweede met 6 punten en Young Boys en Rode Ster hebben 1 punt.

Meer uit Voetbal

Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

47 minuten geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

10 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

15 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

15 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

16 uur geleden
Ajax accepteert schorsing van een duel voor Tomiyasu

AMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.

16 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie leidt bekerfinale tussen AZ en NEC

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).

17 uur geleden