Haaland twijfelgeval bij Manchester City voor duel met Young Boys
MANCHESTER (ANP/RTR) - Het is onzeker of Manchester City in de Champions League-wedstrijd tegen Young Boys dinsdag kan beschikken over aanvaller Erling Haaland. De Engelse titelhouder kan zich bij een zege kwalificeren voor de achtste finales.
De Noorse spits verdraaide zijn enkel in de wedstrijd tegen Bournemouth, die zaterdag met 6-1 werd gewonnen. "Hij traint in de middag, we zullen overleggen met de artsen", zei trainer Pep Guardiola. "Gisteren zei hij tegen me dat hij zich alweer veel beter voelde, maar ik weet het nog niet."
De coach van City zei ook alternatieven te hebben en kan ervoor kiezen om Haaland te sparen, zeker met de wedstrijd tegen Chelsea van zondag in het vooruitzicht. "Ik zal naar hem luisteren en als hij zegt dat hij er klaar voor is en geen pijn heeft, dan overweeg ik hem te laten spelen. Maar er komen nog veel wedstrijden. Als hij er niet klaar voor is, dan speelt Julián Álvarez."
Manchester City gaat na drie wedstrijden in groep G aan de leiding met 9 punten. RB Leipzig staat tweede met 6 punten en Young Boys en Rode Ster hebben 1 punt.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi keert mogelijk terug als eerste spits van PSV. Dat zei coach Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar de competitiewedstrijd PSV - sc Heerenveen, zaterdagavond. "Een aantal spelers, onder wie Pepi, traint weer mee en komt terug. Je gaat zaterdag zien wie er in de spits begint", zei Bosz in Eindhoven.
51 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.
3 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.
17 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.
20 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.
20 uur geledenZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.
23 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.
1 dag geleden