Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haaland twijfelgeval bij Manchester City voor duel met Young Boys

Haaland twijfelgeval bij Manchester City voor duel met Young Boys

MANCHESTER (ANP/RTR) - Het is onzeker of Manchester City in de Champions League-wedstrijd tegen Young Boys dinsdag kan beschikken over aanvaller Erling Haaland. De Engelse titelhouder kan zich bij een zege kwalificeren voor de achtste finales.

De Noorse spits verdraaide zijn enkel in de wedstrijd tegen Bournemouth, die zaterdag met 6-1 werd gewonnen. "Hij traint in de middag, we zullen overleggen met de artsen", zei trainer Pep Guardiola. "Gisteren zei hij tegen me dat hij zich alweer veel beter voelde, maar ik weet het nog niet."

De coach van City zei ook alternatieven te hebben en kan ervoor kiezen om Haaland te sparen, zeker met de wedstrijd tegen Chelsea van zondag in het vooruitzicht. "Ik zal naar hem luisteren en als hij zegt dat hij er klaar voor is en geen pijn heeft, dan overweeg ik hem te laten spelen. Maar er komen nog veel wedstrijden. Als hij er niet klaar voor is, dan speelt Julián Álvarez."

Manchester City gaat na drie wedstrijden in groep G aan de leiding met 9 punten. RB Leipzig staat tweede met 6 punten en Young Boys en Rode Ster hebben 1 punt.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

6 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

7 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

7 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

7 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

8 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

9 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

9 uur geleden