Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haaland tekent voor vijf jaar bij Manchester City

Haaland tekent voor vijf jaar bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Erling Haaland heeft maandag een vijfjarig contract getekend bij Manchester City. De 21-jarige Noorse spits ligt hiermee tot de zomer van 2027 vast bij de kampioen van Engeland. Een maand geleden bereikte City al een akkoord met Borussia Dortmund over de afkoopsom, nu is Haaland zelf ook rond met zijn nieuwe club.

De aanvaller, wiens vader Alf-Inge 22 jaar geleden ook voor 'The Citizens' tekende, kijkt ernaar uit om voor zijn nieuwe club te gaan spelen. "Dit is een trotse dag voor mij en mijn familie. Ik heb City altijd gevolgd en heb dat de afgelopen jaren ook met plezier gedaan", zegt Haaland op de website van de club. "Je kan niet anders dan ontzag hebben voor hun speelstijl. Het is vermakelijk en ze creëren veel kansen, perfect voor een speler zoals ik."

De spits denkt dat hij in Manchester op zijn plek zit, met "spelers van wereldklasse" als teamgenoten en Pep Guardiola, "een van de beste trainers ooit", als manager. "Ik heb het gevoel dat ik op de juiste plek ben om mijn ambities waar te maken. Ik wil doelpunten maken, prijzen pakken en mijzelf als voetballer ontwikkelen. Ik ben er zeker van dat ik dat hier kan doen."

Haaland sluit op 1 juli aan bij Manchester City. De 21-voudig Noors international speelde eerder voor onder meer Red Bull Salzburg en Molde FK.

Meer uit Voetbal

New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

2 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

2 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

2 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

3 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

3 uur geleden
Koeman ziet Weghorst na slecht seizoen nog altijd als meerwaarde

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.

3 uur geleden
Koeman twijfelt of hij op WK direct met Depay moet starten

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.

4 uur geleden