Haaland scoort drie keer voor winnend Manchester City
MANCHESTER (ANP) - Erling Haaland heeft namens Manchester City drie doelpunten voor zijn rekening genomen in het thuisduel met Nottingham Forest. Mede daardoor won de kampioen met 6-0.
De Noorse spits was in de eerste helft goed voor een onvervalste hattrick en zorgde daarmee voor de ruststand van 3-0. Na ruim een uur vond trainer Pep Guardiola het mooi geweest en haalde hij zijn aanwinst naar de kant.
Cancelo en Álvarez
City liep verder uit door João Cancelo en Julián Álvarez (2). Nathan Aké ontbrak bij Manchester City vanwege een blessure.
Aan kop van de ranglijst in de Premier League heeft Arsenal nog steeds 2 punten voorsprong op Manchester City. De Londense formatie boekte de vijfde opeenvolgende zege door thuis te winnen van Aston Villa, 2-1.
Gabriel Jesus zette Arsenal op voorsprong, Douglas Luiz maakte ongeveer een kwartier voor tijd gelijk. Enkele minuten daarna zorgde Gabriel Martinelli voor de 2-1.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
4 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
16 uur geleden