Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haaland schiet ManCity met vijf treffers naar bekerzege op Luton

Haaland schiet ManCity met vijf treffers naar bekerzege op Luton

LUTON (ANP) - Met dank aan maar liefst vijf treffers van Erling Haaland heeft Manchester City zich eenvoudig geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De bekerhouder won met 6-2 bij het Luton Town van keeper Tim Krul en Tahith Chong.

Hoewel City in de komende periode achtereenvolgens tegen Manchester United, FC Kopenhagen en Liverpool speelt, stonden Haaland en Kevin De Bruyne tegen degradatiekandidaat Luton gewoon aan de aftrap. De sterspelers zetten de bezoekers al in de vierde minuut op voorsprong. Na een pass van De Bruyne schoot Haaland van dichtbij raak, 0-1.

Oranje-international Nathan Aké voorkwam een treffer van Luton, voordat Haaland op aangeven van weer De Bruyne de voorsprong verdubbelde. Haaland voltooide daarna zijn hattrick met een chipje over Krul, nadat hij opnieuw was weggestuurd door De Bruyne, 0-3. Luton maakte het even spannend na twee fraaie treffers van Jordan Clark (2-3), maar City antwoordde met twee doelpunten van Haaland, 2-5. Mateo Kovacic schoot de zesde treffer van City binnen.

Een tegenvaller voor City was het uitvallen van Jack Grealish, die voor rust geblesseerd naar de kant moest. Haaland en Aké werden een klein kwartier voor tijd gewisseld.

Meer uit Voetbal

FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

1 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

1 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

2 uur geleden
Liverpool wint met invaller Salah van Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.

3 uur geleden
Feyenoord traint met Nieuwkoop en Watanabe voor honderden fans

ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.

6 uur geleden
Liverpool begint zonder Salah in basis aan thuisduel met Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.

6 uur geleden
Vijf miljoen fans willen ondanks hoge ticketprijzen naar WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).

8 uur geleden