Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haaland schiet ManCity met vijf treffers naar bekerzege op Luton

Haaland schiet ManCity met vijf treffers naar bekerzege op Luton

LUTON (ANP) - Met dank aan maar liefst vijf treffers van Erling Haaland heeft Manchester City zich eenvoudig geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De bekerhouder won met 6-2 bij het Luton Town van keeper Tim Krul en Tahith Chong.

Hoewel City in de komende periode achtereenvolgens tegen Manchester United, FC Kopenhagen en Liverpool speelt, stonden Haaland en Kevin De Bruyne tegen degradatiekandidaat Luton gewoon aan de aftrap. De sterspelers zetten de bezoekers al in de vierde minuut op voorsprong. Na een pass van De Bruyne schoot Haaland van dichtbij raak, 0-1.

Oranje-international Nathan Aké voorkwam een treffer van Luton, voordat Haaland op aangeven van weer De Bruyne de voorsprong verdubbelde. Haaland voltooide daarna zijn hattrick met een chipje over Krul, nadat hij opnieuw was weggestuurd door De Bruyne, 0-3. Luton maakte het even spannend na twee fraaie treffers van Jordan Clark (2-3), maar City antwoordde met twee doelpunten van Haaland, 2-5. Mateo Kovacic schoot de zesde treffer van City binnen.

Een tegenvaller voor City was het uitvallen van Jack Grealish, die voor rust geblesseerd naar de kant moest. Haaland en Aké werden een klein kwartier voor tijd gewisseld.

Meer uit Voetbal

Lazio wint thuis van Genoa, doelpunt van Taylor

ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.

3 uur geleden
NAC speelt thuis met 2-2 gelijk tegen FC Twente

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.

4 uur geleden
Sc Heerenveen legt jonge aanvaller Gürbüz langer vast

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.

7 uur geleden
NAC geeft technisch directeur Maas contract voor onbepaalde tijd

BREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.

7 uur geleden
PSV verhuurt verdediger Nagalo aan Konyaspor

EINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.

9 uur geleden
Belgische Racing Genk bestraft voor wangedrag fans in Utrecht

NYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.

12 uur geleden
Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

1 dag geleden