Haaland niet fit genoeg voor topper tegen Liverpool
MANCHESTER (ANP) - Erling Haaland ontbreekt bij Manchester City in de topper tegen Liverpool. De Noorse spits is nog altijd niet volledig hersteld van de liesblessure die hem ook in de afgelopen interlandperiode al aan de kant hield.
"Hij is niet fit en voelt zich niet goed genoeg. Het is geen ernstige blessure, maar de wedstrijd tegen Liverpool komt te vroeg", zei coach Pep Guardiola voor aanvang van het duel, dat om 13.30 uur begint.
Haaland is de sterspeler van Manchester City. Hij was dit seizoen al 42 keer trefzeker voor zijn club. Haaland maakte al zes keer een hattrick.
Tweede
Nathan Aké staat wel in de basis bij City. Bij Liverpool is er zoals gewoonlijk een basisplaats voor Virgil van Dijk. Ook Cody Gakpo begint vanaf de aftrap.
Manchester City staat tweede in de Premier League, 8 punten achter koploper Arsenal. Liverpool is de nummer 6.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
5 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
19 uur geleden