Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haaland na tweede hattrick op rij: hiervoor naar City gekomen

Haaland na tweede hattrick op rij: hiervoor naar City gekomen

MANCHESTER (ANP) - Na vijf wedstrijden in de Premier League staat bij Erling Haaland de teller al op negen doelpunten. "Geweldig. Meer kan ik niet zeggen", zei de Noorse spits, nadat hij voor de tweede keer in vijf dagen tijd een hattrick had gemaakt voor Manchester City. "Tot nu toe gaat het lekker, ik heb niets te klagen."

De Engelse kampioen nam Haaland deze zomer voor 60 miljoen euro over van Borussia Dortmund. De spits kwam bij zijn officiële debuut in de wedstrijd om het Community Shield tegen Liverpool niet tot scoren, maar in de Engelse competitie kwam Haaland al snel los. Na twee goals tegen West Ham United (2-0) en één tegen Newcastle United (3-3) maakte hij zowel zaterdag tegen Crystal Palace (4-2) als woensdag tegen Nottingham Forest (6-0) drie doelpunten.

"Hij probeert hier hetzelfde te doen als hij heeft gedaan in Noorwegen, Oostenrijk en Duitsland: doelpunten maken", aldus trainer Pep Guardiola. "We weten dat hij daar talent voor heeft. Maar Erling is hier vooral om titels te winnen, niet zozeer om records te verbeteren. Al helpen doelpunten daar natuurlijk wel bij."

Haaland had tegen Nottingham Forest binnen 40 minuten een onvervalste hattrick (drie doelpunten achter elkaar in één helft) te pakken. "Ik probeer zoveel mogelijk te leren van Pep en de jongens", zei de Noor. "Het zijn geweldige voetballers, zonder hen kan ik niet scoren. We spelen zo goed, we vinden elkaar makkelijk op het veld. Hiervoor ben ik naar deze club gekomen."

Meer uit Voetbal

Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

5 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

6 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

7 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

10 uur geleden
'Picasso van het voetbal' op 72-jarige leeftijd overleden

NOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.

10 uur geleden
Duels Afrika Cup na aftrap gratis voor vollere stadions

RABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.

18 uur geleden
Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

1 dag geleden