Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haaland komt naar City voor de club en niet voor de coach

Haaland komt naar City voor de club en niet voor de coach

MANCHESTER (ANP) - Erling Haaland komt naar Manchester City omdat de club zo aantrekkelijk is en niet vanwege succescoach Pep Guardiola. "De spelers die hier komen, komen niet om voor mij te spelen, ze komen om in deze competitie en voor deze club te spelen," vertelde de Spanjaard aan verslaggevers voorafgaand aan de competitiewedstrijd van zondag tegen West Ham United.

De Noor Haaland verlaat aan het einde van dit seizoen Borussia Dortmund. Tal van Europese topclubs wilden de trefzekere Noorse spits maar wat graag inlijven, maar het 21-jarige voetbaltalent koos voor de Engelse club, die dit seizoen zijn vierde titel in vijf jaar in de Premier League kan winnen.

"Veel factoren spelen een rol. De manier waarop we spelen, het team dat we zijn, de stad, de positie in de competitie en de verwachtingen voor de Champions League in de komende seizoenen", aldus Guardiola.

De coach wees op de voorbeelden uit het recente verleden van de club. Spelers als Sergio Agüero, David Silva en Vincent Kompany bleven een decennium bij de club en waren succesvol onder verschillende coaches. "Spelers komen niet bij deze club voor slechts een maand of een jaar. Wat wij doen is ze gelukkig laten voelen in de stad, in de kleedkamer, het spelen in de Premier League en nog veel meer."

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

10 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

10 uur geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

16 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

17 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

19 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

1 dag geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

1 dag geleden