Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haaland komt naar City voor de club en niet voor de coach

Haaland komt naar City voor de club en niet voor de coach

MANCHESTER (ANP) - Erling Haaland komt naar Manchester City omdat de club zo aantrekkelijk is en niet vanwege succescoach Pep Guardiola. "De spelers die hier komen, komen niet om voor mij te spelen, ze komen om in deze competitie en voor deze club te spelen," vertelde de Spanjaard aan verslaggevers voorafgaand aan de competitiewedstrijd van zondag tegen West Ham United.

De Noor Haaland verlaat aan het einde van dit seizoen Borussia Dortmund. Tal van Europese topclubs wilden de trefzekere Noorse spits maar wat graag inlijven, maar het 21-jarige voetbaltalent koos voor de Engelse club, die dit seizoen zijn vierde titel in vijf jaar in de Premier League kan winnen.

"Veel factoren spelen een rol. De manier waarop we spelen, het team dat we zijn, de stad, de positie in de competitie en de verwachtingen voor de Champions League in de komende seizoenen", aldus Guardiola.

De coach wees op de voorbeelden uit het recente verleden van de club. Spelers als Sergio Agüero, David Silva en Vincent Kompany bleven een decennium bij de club en waren succesvol onder verschillende coaches. "Spelers komen niet bij deze club voor slechts een maand of een jaar. Wat wij doen is ze gelukkig laten voelen in de stad, in de kleedkamer, het spelen in de Premier League en nog veel meer."

Meer uit Voetbal

Labyad nieuwe ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.

2 uur geleden
Ajax verliest ook doelman Jaros met zware knieblessure

AMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.

5 uur geleden
IOC-baas kijkt of FIFA-baas regels breekt met akkoord Vredesraad

MILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.

6 uur geleden
Real Madrid-trainer: team zou voor Vinícius Jr. van veld stappen

MADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.

7 uur geleden
United rekent nog niet op geblesseerde verdediger De Ligt

MANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.

9 uur geleden
Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

10 uur geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

10 uur geleden