Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haaland helpt City met twee goals aan ruime zege op Sevilla

Haaland helpt City met twee goals aan ruime zege op Sevilla

SEVILLA (ANP) - Erling Haaland heeft met zijn eerste twee doelpunten voor Manchester City in de Champions League een belangrijk aandeel gehad in de overtuigende overwinning op Sevilla. Het werd in de Spaanse stad 4-0 voor City.

Haaland opende de score in de 20e minuut door een voorzet vanaf rechts van Kevin de Bruyne al glijdend binnen te volleren. Halverwege de tweede helft maakte de Noor er 0-3 van door van dichtbij binnen te tikken nadat Sevilla-keeper Bono een schot van Phil Foden moeizaam had weten te keren. Foden had na een klein uur met een beheerste schuiver voor de 0-2 gezorgd in Estadio Ramón Sánchez Pizjuan. In blessuretijd maakte Rúben Dias de vierde voor de ploeg van trainer Pep Guardiola.

Kort na zijn tweede doelpunt werd Haaland gewisseld voor de Argentijn Julián Álvarez. In de Premier League staat de 22-jarige Haaland, deze zomer overgekomen van Borussia Dortmund, na zes duels al op tien doelpunten.

Nathan Aké (Manchester City) en Karim Rekik (Sevilla) kwamen niet aan spelen toe in Sevilla.

In dezelfde poule won Borussia Dortmund eerder op de avond met 3-0 van FC Kopenhagen.

Meer uit Voetbal

Menzo gaat met Suriname 'aan sterk plan werken' om WK te halen

PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo gaat met het Surinaamse elftal "aan een sterk plan werken" om zich in maart alsnog te kwalificeren voor het WK voetbal. Suriname is bij de loting voor de play-offs gekoppeld aan Bolivia en treft bij winst daarna Irak. "We hebben vier maanden, dat is genoeg tijd om ons helemaal in te leven, een plan te bouwen en het team klaar te maken voor wat komt", aldus Menzo tegen het ANP. "Voorbereiding is macht."

8 uur geleden
Brenet mag na kwalificatie met Curaçao duel met Rangers overslaan

LIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.

14 uur geleden
Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

1 dag geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

1 dag geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 dag geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

1 dag geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

1 dag geleden