Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haaland helpt City met twee goals aan ruime zege op Sevilla

Haaland helpt City met twee goals aan ruime zege op Sevilla

SEVILLA (ANP) - Erling Haaland heeft met zijn eerste twee doelpunten voor Manchester City in de Champions League een belangrijk aandeel gehad in de overtuigende overwinning op Sevilla. Het werd in de Spaanse stad 4-0 voor City.

Haaland opende de score in de 20e minuut door een voorzet vanaf rechts van Kevin de Bruyne al glijdend binnen te volleren. Halverwege de tweede helft maakte de Noor er 0-3 van door van dichtbij binnen te tikken nadat Sevilla-keeper Bono een schot van Phil Foden moeizaam had weten te keren. Foden had na een klein uur met een beheerste schuiver voor de 0-2 gezorgd in Estadio Ramón Sánchez Pizjuan. In blessuretijd maakte Rúben Dias de vierde voor de ploeg van trainer Pep Guardiola.

Kort na zijn tweede doelpunt werd Haaland gewisseld voor de Argentijn Julián Álvarez. In de Premier League staat de 22-jarige Haaland, deze zomer overgekomen van Borussia Dortmund, na zes duels al op tien doelpunten.

Nathan Aké (Manchester City) en Karim Rekik (Sevilla) kwamen niet aan spelen toe in Sevilla.

In dezelfde poule won Borussia Dortmund eerder op de avond met 3-0 van FC Kopenhagen.

Meer uit Voetbal

Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

19 minuten geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

40 minuten geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

44 minuten geleden
Voetballers Kosovo krijgen 1,5 miljoen euro als ze het WK halen

PRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.

2 uur geleden
Ook spits Miedema mist oefenduel van voetbalsters met Portugal

BRAGA (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het in het oefenduel met Portugal van vrijdag ook stellen zonder spits Vivianne Miedema. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft nog te veel last van klachten die ze overhield aan het duel van haar club Manchester City met Nottingham Forest van afgelopen weekend. Dat zei bondscoach Arjan Veurink tijdens een onlinepersconferentie.

2 uur geleden
Bouziane voor het eerst in de basis bij AZ tegen Iers Shelbourne

ALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.

3 uur geleden
Belgische voetbalcompetitie komend weekend toch op tv te zien

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalcompetitie is komend weekend toch op tv te zien. Streamingsdienst DAZN meldt in een persbericht de wedstrijden uit te zenden.

3 uur geleden