Haaland helpt Borussia Dortmund diep in blessuretijd aan zege
DÜSSELDORF (ANP) - Erling Haaland heeft Borussia Dortmund op het laatste moment nog enigszins in de titelrace met Bayern München gehouden. De Noorse aanvaller bezorgde zijn ploeg in de vijfde minuut van de blessuretijd in de uitwedstrijd tegen Fortuna Düsseldorf alsnog een zege (0-1).
De 19-jarige Haaland was pas na een uur ingevallen, nadat hij de vorige duels moest missen wegens een spierblessure. Hij sloeg toe op het moment dat veel van zijn ploeggenoten al niet meer in een zege geloofden, want Borussia Dortmund maakte lang een ongeïnspireerde indruk tegen Düsseldorf, alsof het niet meer in de landstitel geloofde.
Dortmund verkleinde de achterstand op Bayern München tot vier punten. De koploper speelt zaterdagavond tegen Borussia Mönchengladbach en kan in dat duel nog niet de achtste landstitel op tijd veroveren.
De Bundesliga telt na zondag nog drie speelronden.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.
51 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.
11 uur geledenFÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.
15 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.
15 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
23 uur geleden