Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haaland 'happy' met vijf doelpunten tegen Leipzig

Haaland 'happy' met vijf doelpunten tegen Leipzig

MANCHESTER (ANP) - Erling Haaland was best wel 'happy' na de 7-0 overwinning van Manchester City op RB Leipzig in de achtste finales van de Champions League. De Noorse spits maakte vijf doelpunten. "Dit is prachtig, ik ben gelukkig", zei hij in een eerste reactie. "Met zo'n uitslag winnen en dan zelf zo vaak scoren is bijna ongelooflijk."

Drie maakte hij er al voor rust, een onvervalste hattrick. "Het was een grote avond voor ons", vervolgde Haaland. "De Champions League is een geweldige competitie om in te spelen, ik denk wel de mooiste die er is. Ik geniet van elke wedstrijd. Gelukkig zit het er nog niet op voor ons. Nu naar de kwartfinales en natuurlijk willen we ook die gaan winnen. We zijn nog lang niet waar we willen zijn."

Meer uit Voetbal

Voetballers Kosovo krijgen 1,5 miljoen euro als ze het WK halen

PRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.

10 minuten geleden
Ook spits Miedema mist oefenduel van voetbalsters met Portugal

BRAGA (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het in het oefenduel met Portugal van vrijdag ook stellen zonder spits Vivianne Miedema. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft nog te veel last van klachten die ze overhield aan het duel van haar club Manchester City met Nottingham Forest van afgelopen weekend. Dat zei bondscoach Arjan Veurink tijdens een onlinepersconferentie.

19 minuten geleden
Bouziane voor het eerst in de basis bij AZ tegen Iers Shelbourne

ALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.

1 uur geleden
Belgische voetbalcompetitie komend weekend toch op tv te zien

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalcompetitie is komend weekend toch op tv te zien. Streamingsdienst DAZN meldt in een persbericht de wedstrijden uit te zenden.

1 uur geleden
Van Persie zet Timber en Nieuwkoop tegen Celtic op de bank

ROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Quinten Timber en rechtsback Bart Nieuwkoop zitten donderdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Celtic in de Europa League op de reservebank. Trainer Robin van Persie geeft de voorkeur aan Oussama Targhalline en Jordan Lotomba.

1 uur geleden
Everton-spelers Keane en Gueye leggen ruzie bij na rode kaart

LIVERPOOL (ANP) - Everton-voetballers Idrissa Gueye en Michael Keane hebben hun ruzie bijgelegd. Dat is te zien op een door ploeggenoot Thierno Barry gedeeld filmpje op Instagram, waarbij beide spelers in de trainingshal van Everton een geïmproviseerde boksring betreden en elkaar met een bokshandschoen aan al snel omhelzen.

1 uur geleden
Slot voelt dag na verlies tegen PSV vertrouwen leiding Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot voelt bij Liverpool nog altijd het vertrouwen van de clubleiding. Dat zei de Nederlandse trainer op een persconferentie, een dag na de met 4-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV in de Champions League.

2 uur geleden