Haaland 'happy' met vijf doelpunten tegen Leipzig
MANCHESTER (ANP) - Erling Haaland was best wel 'happy' na de 7-0 overwinning van Manchester City op RB Leipzig in de achtste finales van de Champions League. De Noorse spits maakte vijf doelpunten. "Dit is prachtig, ik ben gelukkig", zei hij in een eerste reactie. "Met zo'n uitslag winnen en dan zelf zo vaak scoren is bijna ongelooflijk."
Drie maakte hij er al voor rust, een onvervalste hattrick. "Het was een grote avond voor ons", vervolgde Haaland. "De Champions League is een geweldige competitie om in te spelen, ik denk wel de mooiste die er is. Ik geniet van elke wedstrijd. Gelukkig zit het er nog niet op voor ons. Nu naar de kwartfinales en natuurlijk willen we ook die gaan winnen. We zijn nog lang niet waar we willen zijn."
Meer uit Voetbal
NEW JERSEY (ANP/AFP) - Het neutraliseren van Lionel Messi in de finale van het wereldkampioenschap voetbal wordt zondag voor Spanje een "enorme uitdaging". Dat zei middenvelder Mikel Merino vrijdag tijdens een persconferentie.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met Marcos Leonardo. De 23-jarige Braziliaanse spits ondertekent een contract voor vijf jaar bij de Amsterdammers. Ajax betaalt de Saudische club Al-Hilal een transfersom van net onder de 20 miljoen euro, meldt Ajax.
11 uur geledenMIAMI (ANP/DPA) - Frankrijk neemt de wedstrijd om de derde plaats op het wereldkampioenschap tegen Engeland serieus. Dat zei Didier Deschamps, die zaterdag in Miami voor het laatst op de bank zit als bondscoach van de Fransen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mees Hilgers keert volgens trainer John van den Brom niet meer terug bij FC Twente. Dat zei hij vrijdag in gesprek met ESPN.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft middenvelder Dominik Szoboszlai langer vastgelegd. De 25-jarige Hongaarse international tekende een nieuw meerjarig contract bij de nummer 5 van Engeland van vorig seizoen.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - De beslissing van de Hoge Raad op vrijdag waardoor Vitesse de licentie behoudt om betaald voetbal te kunnen spelen, is een "fantastische uitspraak", zegt Ahmed Marcouch, burgemeester van Arnhem. Marcouch noemt het "een mooie beloning voor de supporters en voor de ondernemers die hun nek hebben uitgestoken."
19 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse is blij met de juridische zege die de club heeft behaald in de slepende kwestie over de proflicentie van de club. De Hoge Raad verwierp vrijdag in cassatie het beroep van de KNVB en oordeelde daarmee dat het gerechtshof in september 2025 een juiste beslissing nam om de licentie van Vitesse niet in te trekken.
19 uur geleden