Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haaland bezorgt Manchester City opnieuw zege

Haaland bezorgt Manchester City opnieuw zege

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft een inhaalwedstrijd in de Premier League tegen Brentford met 1-0 gewonnen. De ploeg van coach Pep Guardiola dankte de zege aan Erling Haaland, die met een doelpunt in de 71e minuut het duel besliste. City klom over Arsenal naar de tweede plaats en heeft 1 punt achterstand op koploper Liverpool.

Lang hield doelman Mark Flekken stand in het doel van Brentford, de nummer 14 in de Premier League die zaterdag nog kansloos (1-4) verloor van Liverpool. Eenmaal moest verdediger Ben Mee bijspringen door een inzet van Oscar Bobb van de lijn te halen. Net als anderhalve week geleden tegen Everton opende Haaland de score. De Noor reageerde op een diepe bal en zag de achtervolgende verdediger Kristoffer Ajer struikelen. Flekken was vervolgens kansloos.

Bij City bleef Nathan Aké, net als onder anderen Kevin De Bruyne, op de bank.

Liverpool komt woensdag al thuis tegen Luton Town in actie voor de 26e speelronde omdat het zondag tegen Chelsea de finale van de League Cup speelt.

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

39 minuten geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

52 minuten geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

1 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

3 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

3 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

5 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

5 uur geleden