Haaland bezorgt Manchester City opnieuw zege
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft een inhaalwedstrijd in de Premier League tegen Brentford met 1-0 gewonnen. De ploeg van coach Pep Guardiola dankte de zege aan Erling Haaland, die met een doelpunt in de 71e minuut het duel besliste. City klom over Arsenal naar de tweede plaats en heeft 1 punt achterstand op koploper Liverpool.
Lang hield doelman Mark Flekken stand in het doel van Brentford, de nummer 14 in de Premier League die zaterdag nog kansloos (1-4) verloor van Liverpool. Eenmaal moest verdediger Ben Mee bijspringen door een inzet van Oscar Bobb van de lijn te halen. Net als anderhalve week geleden tegen Everton opende Haaland de score. De Noor reageerde op een diepe bal en zag de achtervolgende verdediger Kristoffer Ajer struikelen. Flekken was vervolgens kansloos.
Bij City bleef Nathan Aké, net als onder anderen Kevin De Bruyne, op de bank.
Liverpool komt woensdag al thuis tegen Luton Town in actie voor de 26e speelronde omdat het zondag tegen Chelsea de finale van de League Cup speelt.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
5 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
7 uur geledenMIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.
7 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
17 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
18 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
19 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
19 uur geleden