Haaland afgemeld voor interlands met Noorwegen
OSLO (ANP) - Aanvaller Erling Haaland heeft zich maandag officieel afgemeld voor de WK-kwalificatiewedstrijden van Noorwegen tegen Turkije en Montenegro. Daarmee handelt de 21-jarige aanvaller van Borussia Dortmund in overeenstemming met de wens van zijn trainer Marco Rose. Die zei zaterdag al dat de met een spierblessure kampende Haaland zich voorlopig niet zou melden in Noorwegen.
Haaland miste de laatste drie duels van zijn club. "Dag iedereen, helaas ben ik niet op tijd klaar voor de interlands. Ik keek ernaar uit. Hoe dan ook, veel geluk aan Noorwegen", schreef hij op Twitter.
De Noorse teamdokter Ola Sand reageerde via de bond. "De blessure leek op tijd te zullen genezen, maar helaas verloopt het proces te traag. Er zijn ook risico's op complicaties als hij te snel terugkeert", aldus Sand.
Noorwegen mist ook onder meer Alexander Sorloth en Joshua King en zal dus verzwakt aantreden tegen Turkije in Istanbul (vrijdag) en tegen Montenegro in Oslo (11 oktober). Noorwegen deelt de eerste plaats met Nederland in kwalificatiegroep C. Oranje heeft een beter doelsaldo.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur noemt de ongeregeldheden tijdens het definitief gestaakte thuisduel met Vitesse vrijdagavond "in alle opzichten onacceptabel". De wedstrijd in de laatste speelronde van de eerste divisie werd meermaals stilgelegd en uiteindelijk definitief gestaakt nadat de aanhang van Vitesse vuurwerk had gegooid richting het veld en de thuisvakken.
52 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Bruno Fernandes hoopt met Portugal wereldkampioen voetbal te worden om de carrière van Cristiano Ronaldo de ultieme bekroning te geven. Dat zei de middenvelder van Manchester United bij de BBC. "Het zou fantastisch zijn om het WK af te sluiten met Cristiano als winnaar. Ik hoop echt dat we het voor elkaar kunnen krijgen, voor alles wat Cristiano voor het voetbal en de wereld heeft betekend", aldus Fernandes.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vitesse verdiende een beter einde van het seizoen, zei trainer Rüdiger Rehm na afloop van de wedstrijd in Leeuwarden tegen Cambuur, die voortijdig eindigde door ongeregeldheden in het vak van de Arnhemse aanhang. "Het hele seizoen hebben onze fans zich goed gedragen en de ploeg altijd en overal ongelooflijk gesteund, dan verdient de ploeg het niet dat het zo eindigt. Gooien met vuurwerk is levensgevaarlijk", zei Rehm bij ESPN.
6 uur geledenLEEUWARDEN/DEN BOSCH (ANP) - Het is Vitesse niet gelukt zich in de laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie te plaatsen voor de nacompetitie. Daarin had de club uit Arnhem nog promotie naar de Eredivisie kunnen afdwingen. De ploeg van trainer Rüdiger Rehm stond in Leeuwarden met 2-1 achter tegen SC Cambuur, toen het duel definitief werd gestaakt om het gooien van vuurwerk door fans van Vitesse.
17 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Het duel tussen SC Cambuur en Vitesse in de eerste divisie is vrijdagavond definitief gestaakt. Met nog enkele minuten speeltijd op de klok en bij een stand van 1-2 gooiden supporters uit het uitvak vuurwerk op de tribunes met Cambuur-supporters. De wedstrijd was eerder op de avond al eens stilgelegd.
17 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
1 dag geleden