Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haaland afgemeld voor interlands met Noorwegen

Haaland afgemeld voor interlands met Noorwegen

OSLO (ANP) - Aanvaller Erling Haaland heeft zich maandag officieel afgemeld voor de WK-kwalificatiewedstrijden van Noorwegen tegen Turkije en Montenegro. Daarmee handelt de 21-jarige aanvaller van Borussia Dortmund in overeenstemming met de wens van zijn trainer Marco Rose. Die zei zaterdag al dat de met een spierblessure kampende Haaland zich voorlopig niet zou melden in Noorwegen.

Haaland miste de laatste drie duels van zijn club. "Dag iedereen, helaas ben ik niet op tijd klaar voor de interlands. Ik keek ernaar uit. Hoe dan ook, veel geluk aan Noorwegen", schreef hij op Twitter.

De Noorse teamdokter Ola Sand reageerde via de bond. "De blessure leek op tijd te zullen genezen, maar helaas verloopt het proces te traag. Er zijn ook risico's op complicaties als hij te snel terugkeert", aldus Sand.

Noorwegen mist ook onder meer Alexander Sorloth en Joshua King en zal dus verzwakt aantreden tegen Turkije in Istanbul (vrijdag) en tegen Montenegro in Oslo (11 oktober). Noorwegen deelt de eerste plaats met Nederland in kwalificatiegroep C. Oranje heeft een beter doelsaldo.

Meer uit Voetbal

AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

11 minuten geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

17 minuten geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

19 minuten geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

33 minuten geleden
Ajax bevestigt komst nieuwe technisch directeur Cruijff

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff bevestigd. De 51-jarige zoon van de legendarische nummer 14 is een contract tot medio 2028 overeengekomen. Hij gaat in februari aan de slag als opvolger van Alex Kroes, die zijn functie na het ontslag van trainer John Heitinga ter beschikking stelde.

34 minuten geleden
Nigeria wint voor de negende keer troostfinale Afrika Cup

CASABLANCA (ANP) - Nigeria heeft voor de negende keer de troostfinale van de Afrika Cup gewonnen. De ploeg won in Casablanca de strijd om het brons van Egypte na strafschoppen. Nadat Ademola Lookman de vierde penalty had verzilverd, was de winst zeker.

38 minuten geleden
Verdediger Sildillia vervangt Dest bij PSV tegen Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kiest voor Kiliann Sildillia als vervanger van de licht geblesseerde Sergiño Dest in het uitduel met Fortuna Sittard. De Fransman speelde woensdag ook al vanaf de aftrap mee in het gewonnen bekerduel met FC Den Bosch (1-4), toen hij voor Mauro Júnior in de ploeg kwam. Die Braziliaan neemt in Sittard de positie van linksback weer in, Sildillia speelt aan de rechterkant.

41 minuten geleden