Guus Hiddink stopt definitief als trainer
HILVERSUM (ANP) - Guus Hiddink stopt definitief als trainer. Dat heeft hij laten weten in het SBS-programma HLF8 met Johnny de Mol. "Het is klaar, ja", aldus de geboren Achterhoeker, die in zijn loopbaan grote successen vierde.
Hiddink was nog actief als bondscoach/technisch directeur van Curaçao, maar kwam enige tijd niet in actie omdat hij besmet raakte met het coronavirus. In onderling overleg besloot hij vervolgens zijn nog lopende contract niet af te maken, te meer omdat de kwalificatie voor het WK niet was gehaald. "Ze beginnen nu aan een nieuwe strategie", aldus Hiddink. "Dat betekent dat ik ga stoppen."
Hiddink werkte onder meer als bondscoach van Nederland en Zuid-Korea, won met PSV de Champions League en was trainer van Real Madrid. Zelf voetbalde hij onder andere bij PSV en De Graafschap.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.
26 minuten geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.
2 uur geledenRABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.
11 uur geledenGIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.
16 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
1 dag geleden