Guus Hiddink stopt definitief als trainer
HILVERSUM (ANP) - Guus Hiddink stopt definitief als trainer. Dat heeft hij laten weten in het SBS-programma HLF8 met Johnny de Mol. "Het is klaar, ja", aldus de geboren Achterhoeker, die in zijn loopbaan grote successen vierde.
Hiddink was nog actief als bondscoach/technisch directeur van Curaçao, maar kwam enige tijd niet in actie omdat hij besmet raakte met het coronavirus. In onderling overleg besloot hij vervolgens zijn nog lopende contract niet af te maken, te meer omdat de kwalificatie voor het WK niet was gehaald. "Ze beginnen nu aan een nieuwe strategie", aldus Hiddink. "Dat betekent dat ik ga stoppen."
Hiddink werkte onder meer als bondscoach van Nederland en Zuid-Korea, won met PSV de Champions League en was trainer van Real Madrid. Zelf voetbalde hij onder andere bij PSV en De Graafschap.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - FC Barcelona heeft de topper in La Liga bij Atlético Madrid gewonnen. In het Metropolitano won de ploeg van trainer Hansi Flick met 2-1.
39 minuten geledenTROMSØ (ANP/DPA) - Een persoon is ernstig gewond geraakt nadat een deel van een tribune was ingestort bij een wedstrijd in de Noorse voetbalcompetitie tussen Tromsø en Bodø-Glimt. Het slachtoffer is naar een ziekenhuis gebracht met ernstige verwondingen.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - NEC heeft tegen FC Utrecht de derde competitiezege van het seizoen geboekt. De club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder was met 3-2 te sterk in Stadion Galgenwaard in Utrecht.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale staat weer tweede in de Serie A na een zege op Como. De Italiaanse landskampioen was enkele dagen na de zege op Feyenoord in de Champions League in eigen huis met 2-0 te sterk voor Como.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee heeft met een doelpunt bijgedragen aan het 4-4-gelijkspel van Manchester United tegen Aston Villa. Ondanks het punt blijft United op de achttiende plek in de Premier League staan met 8 punten.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - PSV gaat na twaalf speelronden aan de leiding van de Eredivisie. Het elftal van trainer Peter Bosz won zondag eenvoudig met 5-2 in Leeuwarden van SC Cambuur. Het duel werd na twintig minuten korte tijd stilgelegd nadat er bekertjes en plastic flesjes door de aanhang van Cambuur op het veld waren gegooid.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een sensationele 4-3-overwinning op FC Groningen de aansluiting met de top behouden. De ploeg van trainer Leeroy Echteld boog in Alkmaar een 3-1-achterstand om in een zege. AZ staat na twaalf duels met 23 punten op de vijfde plaats. FC Groningen is de nummer 9 van de Eredivisie met 15 punten.
4 uur geleden