Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gutiérrez na periode van tegenslag blij nu belangrijk te zijn

Gutiérrez na periode van tegenslag blij nu belangrijk te zijn

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Érick Gutiérrez speelde zondag tegen Willem II (4-2) noodgedwongen in het centrum van de verdediging. Trainer Roger Schmidt deed een beroep op de 26-jarige middenvelder omdat André Ramalho, Armando Obispo, Olivier Boscagli en Philipp Mwene geblesseerd zijn. "Het was niet makkelijk", aldus Gutiérrez na afloop in het Philips-stadion. "Maar we hebben er de afgelopen week al een aantal keer op kunnen trainen. Het is een kwestie van slim spelen en op de juiste manier positie kiezen."

Gutiérrez maakt het niet zoveel uit waar hij staat. De Mexicaan is blij eindelijk van waarde te kunnen zijn voor de Brabanders. In april vorig jaar liep hij op de training een spierblessure op, die hem maanden aan de kant hield. Gutiérrez kwam na zijn rentree lang niet voor in de plannen van Schmidt. Toen hij begin november in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard (1-4) voor het eerst basisspeler was, liet de Duitse trainer hem staan. Gutiérrez vormt op het middenveld een koppel met Ibrahim Sangaré, de andere controleur.

"In het voetbal moet je wachten op je moment. Als dat moment komt, moet je je kans pakken. Ik ben blij nu deel uit te maken van de basisploeg", zei Gutiérrez, die bij PSV een contract heeft voor nog één seizoen. "Ik heb nog niet over mijn toekomst gesproken."

Geen gemakkelijk duel

Het gehavende PSV speelde tegen Willem II moeizaam. "We verwachtten geen gemakkelijk duel", keek Gutiérrez terug. "Willem II strijdt tegen degradatie. Het was voor ons prettig dat we snel op voorsprong kwamen. Uiteindelijk hebben we gewonnen, daar gaat het om."

PSV hoopt de resterende drie duels de achterstand van 4 punten op koploper Ajax nog goed te maken. Gutiérrez: "We kijken naar onszelf, we moeten blijven winnen. Als zij een keer falen, moeten wij toeslaan. Alles is nog mogelijk."

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

9 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

10 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

12 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

12 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

13 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

15 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

15 uur geleden