Guns N' Roses volgend jaar naar Nederland
AMSTERDAM (ANP) - Concertorganisator MOJO is al druk bezig met het inplannen van concerten van internationale artiesten in Nederland. Dat laat een woordvoerder weten. Dinsdag maakte de organisatie bekend dat de Amerikaanse band Guns N' Roses in 2022 naar Nederland komt.
Veel internationale tournees voor komend jaar worden nu al ingepland. Dus als Nederland daar ook bij wil horen moet dat nu al besloten worden, aldus de woordvoerder. De organisatie, die ook festivals organiseert, gaat er ook vanuit dat Lowlands in augustus gewoon door kan gaan. "Uitgaande van vaccineren en mogelijk sneltesten, maar ook het garantiefonds van de overheid gaat uit van evenementen na 1 juli."
Op Lowlands staan dit jaar onder anderen al The Chemical Brothers, Stormzy en Liam Gallagher gepland.
Guns N' Roses
Guns N' Roses staat op 23 juni volgend jaar in het Stadspark in Groningen. De Europese tour zou eigenlijk dit jaar zijn, maar werd vanwege de coronacrisis uitgesteld. Nederland was aanvankelijk geen onderdeel van de tourschema, maar is nu toch toegevoegd.
De band, bestaande uit Axl Rose, Duff McKagan, Slash, Dizzy Reed, Richard Fortus, Frank Ferrer en Melissa Reese, stond in 2018 nog in het Nijmeegse Goffertpark. De kaartverkoop voor het concert van volgend jaar in Groningen begint komende vrijdag om 10.00 uur.
Meer uit Binnenland
DOKKUM (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft de viering van Koningsdag in de Friese stad Dokkum afgesloten. Aan het einde van het programma sprak hij van een "onvergetelijke dag" en bedankte hij alle betrokkenen.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In de treinen is het maandagmiddag "druk maar beheersbaar", meldt een woordvoerder van de NS. Het wordt langzaamaan drukker in de hoofdstad en andere grote steden, vooral op de plekken waar grote evenementen zijn rond Koningsdag.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Nederland kleurt maandag oranje voor Koningsdag. Op veel plaatsen waren mensen al vroeg in de weer om een plaats te bemachtigen op de vrijmarkt. Ook zijn er in het hele land diverse evenementen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Harry Slinger (76), zanger van nederpopgroep Drukwerk, heeft darmkanker. De band meldt op Facebook en Instagram dat de kanker operatief kan worden verwijderd en dat de ingreep op korte termijn gepland staat.
2 uur geledenDOKKUM (ANP) - Rond de route die de koninklijke familie aflegde in Dokkum is op drie plekken gedemonstreerd, laat een woordvoerder van de gemeente Noardeast-Fryslân weten. Van tevoren was dat aantal protesten ook bij de gemeente aangemeld.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De politie heeft een 31-jarige vrouw uit Enschede aangehouden, omdat zij betrokken zou zijn geweest bij een schietincident in het centrum op maandagochtend. Er werd een persoon naar het ziekenhuis gebracht.
2 uur geledenARNHEM/UTRECHT (ANP) - In Arnhem heeft de politie tijdens koningsnacht 17 mensen aangehouden. Mensen werden bijvoorbeeld gearresteerd voor mishandeling, verstoring van de openbare orde en belediging. "Handhavers van de gemeente hadden hun handen vooral vol aan wildplassers", meldt de gemeente. Er waren minder mensen in de stad dan vorig jaar.
3 uur geleden