Guns N' Roses volgend jaar naar Nederland
AMSTERDAM (ANP) - Concertorganisator MOJO is al druk bezig met het inplannen van concerten van internationale artiesten in Nederland. Dat laat een woordvoerder weten. Dinsdag maakte de organisatie bekend dat de Amerikaanse band Guns N' Roses in 2022 naar Nederland komt.
Veel internationale tournees voor komend jaar worden nu al ingepland. Dus als Nederland daar ook bij wil horen moet dat nu al besloten worden, aldus de woordvoerder. De organisatie, die ook festivals organiseert, gaat er ook vanuit dat Lowlands in augustus gewoon door kan gaan. "Uitgaande van vaccineren en mogelijk sneltesten, maar ook het garantiefonds van de overheid gaat uit van evenementen na 1 juli."
Op Lowlands staan dit jaar onder anderen al The Chemical Brothers, Stormzy en Liam Gallagher gepland.
Guns N' Roses
Guns N' Roses staat op 23 juni volgend jaar in het Stadspark in Groningen. De Europese tour zou eigenlijk dit jaar zijn, maar werd vanwege de coronacrisis uitgesteld. Nederland was aanvankelijk geen onderdeel van de tourschema, maar is nu toch toegevoegd.
De band, bestaande uit Axl Rose, Duff McKagan, Slash, Dizzy Reed, Richard Fortus, Frank Ferrer en Melissa Reese, stond in 2018 nog in het Nijmeegse Goffertpark. De kaartverkoop voor het concert van volgend jaar in Groningen begint komende vrijdag om 10.00 uur.
Meer uit Binnenland
WIJK AAN ZEE (ANP) - Het Tata Steel schaaktoernooi in Wijk aan Zee kon zaterdag niet op tijd van start gaan door een protestactie van Extinction Rebellion (XR). Dat zei een woordvoerder van het schaaktoernooi, dat volgens de planning om 14.00 uur had moeten beginnen.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Sommige Utrechtse ondernemers moeten er rekening mee houden dat ze op korte termijn geen toegang krijgen tot hun beschadigde pand. Dat zegt Jeroen Roose-van Leijden van Centrummanagement Utrecht (CMU). Het gaat om een aantal mensen die een onderneming hebben in het deel van de historische binnenstad waar een grote explosie afgelopen donderdag voor flinke ravage zorgde.
6 uur geledenHARDERWIJK (ANP) - De oudste dolfijn van Nederland, Honey, is overleden. Het Dolfinarium in Harderwijk, waar het dier sinds 1994 in gevangenschap leefde, heeft haar laten inslapen.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Er waren iets minder verkeersongelukken in 2025 dan een jaar eerder. Dat blijkt uit een analyse van het ANP van nieuwe politiecijfers. De politie registreerde het afgelopen jaar ongeveer 75.800 wegongevallen, ruim 600 minder dan in 2024. Het aantal verkeersongelukken daalt daarmee voor de derde keer op rij.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Een man in Eindhoven is in de nacht van vrijdag op zaterdag zwaargewond geraakt bij een steekincident. Dat meldt de politie op X. Er zijn twee verdachten aangehouden.
16 uur geledenDE BILT (ANP) - In de noordelijke helft van het land kan het verkeer in de nacht van vrijdag op zaterdag plaatselijk last hebben van dichte mist, aldus het KNMI. In de loop van de nacht neemt de kans hierop vanuit het zuiden af.
19 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het kabinet heeft 5,7 miljoen euro betaald voor de kunstroof in het Drents Museum van begin vorig jaar. Toen werd onder meer een gouden helm uit Roemeniƫ gestolen. Dat meldt demissionair minister Gouke Moes (Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, BBB) in een brief aan de Tweede Kamer.
1 dag geleden