Guns N' Roses volgend jaar naar Nederland
AMSTERDAM (ANP) - Concertorganisator MOJO is al druk bezig met het inplannen van concerten van internationale artiesten in Nederland. Dat laat een woordvoerder weten. Dinsdag maakte de organisatie bekend dat de Amerikaanse band Guns N' Roses in 2022 naar Nederland komt.
Veel internationale tournees voor komend jaar worden nu al ingepland. Dus als Nederland daar ook bij wil horen moet dat nu al besloten worden, aldus de woordvoerder. De organisatie, die ook festivals organiseert, gaat er ook vanuit dat Lowlands in augustus gewoon door kan gaan. "Uitgaande van vaccineren en mogelijk sneltesten, maar ook het garantiefonds van de overheid gaat uit van evenementen na 1 juli."
Op Lowlands staan dit jaar onder anderen al The Chemical Brothers, Stormzy en Liam Gallagher gepland.
Guns N' Roses
Guns N' Roses staat op 23 juni volgend jaar in het Stadspark in Groningen. De Europese tour zou eigenlijk dit jaar zijn, maar werd vanwege de coronacrisis uitgesteld. Nederland was aanvankelijk geen onderdeel van de tourschema, maar is nu toch toegevoegd.
De band, bestaande uit Axl Rose, Duff McKagan, Slash, Dizzy Reed, Richard Fortus, Frank Ferrer en Melissa Reese, stond in 2018 nog in het Nijmeegse Goffertpark. De kaartverkoop voor het concert van volgend jaar in Groningen begint komende vrijdag om 10.00 uur.
Meer uit Binnenland
DE BILT (ANP) - Het KNMI waarschuwt voor dichte mist in het noorden van het land. Het weerinstituut heeft code geel afgegeven voor de provincies Friesland, Groningen en Drenthe.
1 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Suriname en Nederland willen nauwer gaan samenwerken op het gebied van onderwijs. Dat zei demissionair premier Dick Schoof dinsdag in Paramaribo, waar hij aanwezig was bij de viering van vijftig jaar onafhankelijkheid.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Xander van der Wulp, hoofdredacteur van NOS Sport, laat weten dat door de bezuinigingen bij de publieke omroep sportrechten op het spel staan. Dat zei Van der Wulp aan tafel bij Pauw & de Wit.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse hoofdofficier van justitie René de Beukelaer zegt dat de kans bestaat dat het OM de naam van de verdachte van het doden van de 17-jarige Lisa nooit zal weten. "Ik reken daar bijna op", zei hij.
9 uur geledenVENLO (ANP) - De zoon van regisseur Sunny Bergman heeft dinsdag aangifte gedaan van een geweldsincident dat begin november plaatsvond tijdens een festival in Venlo. Dat heeft Bergman aan het ANP bevestigd. Haar zoon wilde al eerder aangifte doen, maar de politie kon deze pas op 25 november opnemen.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De NVJ is bang dat de bezuinigingen bij AVROTROS en BNNVARA de diversiteit en pluriformiteit van de publieke omroep gaan raken. Dat schijft de journalistenvakbond in een verklaring op de website Villamedia. Beide omroepen maakten dinsdag bekend per 2027 een flink aantal grote programma's te moeten schrappen.
11 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Presentatoren van de publieke omroep reageren teleurgesteld op de aankondiging dinsdag dat onder meer BNNVARA en AVROTROS stoppen met een paar populaire programma's.
12 uur geleden