Gündogan wil het seizoen volgende week perfect maken voor City
LONDEN (ANP) - Ilkay Gündogan was met twee treffers de grote man in de finale van de FA Cup tussen Manchester City en Manchester United (2-1). "Maar we zijn er nog niet dit seizoen", zei de middenvelder. "We willen onze supporters volgende week in de finale van de Champions League tegen Internazionale nog iets geven."
Gündogan wil het seizoen volgende week perfect maken voor City, dat ook al de landstitel heeft gewonnen. "Ik kan onze supporters beloven dat we er alles aan gaan doen om volgende week te winnen in Istanbul", zei de Duitse aanvoerder van de ploeg van trainer Pep Guardiola.
Gündogan opende al na 12 seconden de score en trof na een benutte strafschop va Bruno Fernandes van United in de 51e minuut nog een keer doel. Het eerste doelpunt van de middenvelder is het snelste doelpunt dat ooit in een finale van de FA Cup is gemaakt. "Maar we hebben ook een plan als we aftrappen", zei Gündogan. "We willen de lange bal spelen op Erling Haaland en vervolgens de tweede bal winnen. De bal viel geweldig voor me en ik moest wel schieten. Het was wel een aardig schot toch?"
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
9 minuten geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
10 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.
18 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - In de binnenstad van Eindhoven barst een feest los nadat PSV de landstitel heeft gewonnen. Dat is te zien op live camerabeelden van Omroep Brabant. In de uitgaansstraat Stratumseind zijn veel mensen op de been en hangt rode rook.
1 uur geleden