Gündogan wil het seizoen volgende week perfect maken voor City
LONDEN (ANP) - Ilkay Gündogan was met twee treffers de grote man in de finale van de FA Cup tussen Manchester City en Manchester United (2-1). "Maar we zijn er nog niet dit seizoen", zei de middenvelder. "We willen onze supporters volgende week in de finale van de Champions League tegen Internazionale nog iets geven."
Gündogan wil het seizoen volgende week perfect maken voor City, dat ook al de landstitel heeft gewonnen. "Ik kan onze supporters beloven dat we er alles aan gaan doen om volgende week te winnen in Istanbul", zei de Duitse aanvoerder van de ploeg van trainer Pep Guardiola.
Gündogan opende al na 12 seconden de score en trof na een benutte strafschop va Bruno Fernandes van United in de 51e minuut nog een keer doel. Het eerste doelpunt van de middenvelder is het snelste doelpunt dat ooit in een finale van de FA Cup is gemaakt. "Maar we hebben ook een plan als we aftrappen", zei Gündogan. "We willen de lange bal spelen op Erling Haaland en vervolgens de tweede bal winnen. De bal viel geweldig voor me en ik moest wel schieten. Het was wel een aardig schot toch?"
Meer uit Voetbal
RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
11 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
31 minuten geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
40 minuten geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft zich versterkt met de ervaren aanvaller André Ayew. De 120-voudig international van Ghana zat sinds afgelopen zomer zonder club, na zijn vertrek bij de Franse Ligue 1-club Le Havre. De 36-jarige Ayew heeft in Breda getekend tot het einde van het seizoen. NAC kan dat contract met een jaar verlengen.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.
6 uur geleden