Gündogan wil het seizoen volgende week perfect maken voor City
LONDEN (ANP) - Ilkay Gündogan was met twee treffers de grote man in de finale van de FA Cup tussen Manchester City en Manchester United (2-1). "Maar we zijn er nog niet dit seizoen", zei de middenvelder. "We willen onze supporters volgende week in de finale van de Champions League tegen Internazionale nog iets geven."
Gündogan wil het seizoen volgende week perfect maken voor City, dat ook al de landstitel heeft gewonnen. "Ik kan onze supporters beloven dat we er alles aan gaan doen om volgende week te winnen in Istanbul", zei de Duitse aanvoerder van de ploeg van trainer Pep Guardiola.
Gündogan opende al na 12 seconden de score en trof na een benutte strafschop va Bruno Fernandes van United in de 51e minuut nog een keer doel. Het eerste doelpunt van de middenvelder is het snelste doelpunt dat ooit in een finale van de FA Cup is gemaakt. "Maar we hebben ook een plan als we aftrappen", zei Gündogan. "We willen de lange bal spelen op Erling Haaland en vervolgens de tweede bal winnen. De bal viel geweldig voor me en ik moest wel schieten. Het was wel een aardig schot toch?"
Meer uit Voetbal
SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
7 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
7 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
9 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.
11 uur geleden