Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gündogan waarschuwt voor onderschatten EK-tegenstander Schotland

Gündogan waarschuwt voor onderschatten EK-tegenstander Schotland

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Aanvoerder Ilkay Gündogan van Duitsland waarschuwt voor onderschatting van de Schotten in de openingswedstrijd van het EK in eigen land. "Ik ken veel Schotse spelers uit de Premier League. Ze spelen op het hoogste niveau en hebben een heel ervaren as van het elftal", zei de 33-jarige voetballer van FC Barcelona, die lang voor Manchester City speelde. "Ze zullen heel moeilijk te verslaan zijn en we moeten ze zeker niet onderschatten."

Gündogan zei tegelijkertijd echter ook vol zelfvertrouwen te zijn. "Als wij ons potentieel kunnen benutten, ben ik zelfverzekerd genoeg om te zeggen dat we de wedstrijd moeten winnen. Dat is het absolute doel is", zei de aanvoerder van de Duitsers die verder in de groep spelen tegen Hongarije en Zwitserland.

Op de laatste drie eindtoernooien verloren de Duitsers hun openingswedstrijd. Dat zorgde op de WK's van 2018 en 2022 voor uitschakeling in de groepsfase. Op het EK strandden de Duitsers in de achtste finales tegen Engeland.

Gündogan refereerde nog maar eens aan de laatste oefenwedstrijd tegen Griekenland, die met de nodige moeite met 2-1 werd gewonnen. De zwakke eerste helft is volgens hem voor iedereen in het Duits elftal "een waarschuwing geweest dat het zo niet goed genoeg was".

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

3 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

4 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

4 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

4 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

5 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

13 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden