Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gukesh blijft leider in Tata Steel Chess na winst op Warmerdam

Gukesh blijft leider in Tata Steel Chess na winst op Warmerdam

WIJK AAN ZEE (ANP) - Wereldkampioen Dommaraju Gukesh komt op stoom op Tata Steel Chess, het internationale schaaktoernooi in Wijk aan Zee. De 18-jarige grootmeester uit India boekte in de tiende ronde zijn tweede zege op rij. Hij leidt het klassement met 7,5 punten.

Gukesh versloeg in de tiende ronde met de zwarte stukken Max Warmerdam. In de negende ronde was hij met wit te sterk voor zijn landgenoot Leon Luke Mendonca. Hij heeft nu vijf partijen gewonnen in Wijk aan Zee.

Anish Giri schreef weer een remise bij. De Nederlander had dinsdag tegen de Indiƫr Praggnanandhaa Rameshbabu zijn eerste overwinning geboekt, maar kon dat succes geen vervolg geven tegen Mendonca in de tiende ronde. Het was de achtste puntdeling in deze editie van Tata Steel Chess voor oud-winnaar Giri, die gedeeld zesde staat in de stand. Jorden van Foreest, een andere oud-winnaar, kwam met de Chinees Wei Yi tot remise.

Meer uit Sport

Brits Open verhoogt voor het eerst in 13 jaar prijzengeld niet

PORTRUSH (ANP/RTR) - Het Brits Open golf verhoogt voor het eerst in dertien jaar het prijzengeld niet, meldt de organisatie. In de prijzenpot van het prestigieuze majortoernooi zit evenals vorig jaar 17 miljoen dollar, omgerekend 14,5 miljoen euro. De winnaar krijgt 3,1 miljoen dollar (2,7 miljoen euro).

2 uur geleden
Button ziet wel wat in duo Verstappen en Russell bij Mercedes

LONDEN (ANP) - Jenson Button zou graag zien dat Max Verstappen en George Russell volgend jaar een team vormen bij Mercedes. Dat zei de wereldkampioen van 2009 op de Britse Radio X, waarin hij inging op de geruchten dat Verstappen aan een overstap naar Mercedes werkt.

2 uur geleden
Wielrenner Healy kan veroveren gele trui in Tour amper bevatten

PUY DE SANCY (ANP) - Wielrenner Ben Healy kan amper bevatten dat hij na zijn eerdere ritwinst in de zesde etappe van de Tour de France de gele leiderstrui had veroverd na rit 10. "Het is echt ongelooflijk. Hoeveel renners krijgen de kans om geel te dragen? Nu is het allebei gelukt, echt te gek", zei de 24-jarige Ier van EF Education First - EasyPost.

5 uur geleden
Yates wint eerste bergrit in Tour voor Arensman, Healy pakt geel

PUY DE SANCY (ANP) - Wielrenner Simon Yates heeft de tiende etappe van de Tour de France gewonnen. De 32-jarige Brit van Visma - Lease a Bike hield na de eerste echte bergrit over ruim 165 kilometer net de Nederlander Thymen Arensman achter zich op Puy de Sancy. De Ier Ben Healy nam de gele leiderstrui over van Tadej Pogacar.

6 uur geleden
Tourpeloton begonnen aan eerste echte bergrit

ENNEZAT (ANP) - De renners in de Tour de France zijn begonnen aan de tiende etappe, de eerste echte bergrit van de 112e editie. Het peloton trekt op de Franse feestdag quatorze juillet het Centraal Massief in en rijdt over ruim 165 kilometer van Ennezat naar Puy de Sancy. Op de route liggen een beklimming van de derde categorie en zeven van de tweede categorie.

11 uur geleden
Wielrenner Van den Berg stapt af in Tour de France

ENNEZAT (ANP) - Wielrenner Marijn van den Berg gaat maandag in de Tour de France niet van start voor de tiende etappe. De 25-jarige Nederlander heeft te veel last van de gevolgen van een valpartij in de openingsrit.

13 uur geleden
Kickboksers Rigters en Ben Saddik tegenover elkaar op Glory

ROTTERDAM (ANP) - Kickboksers Levi Rigters en Jamal Ben Saddik nemen het zaterdag 23 augustus in Ahoy in Rotterdam tegen elkaar op. Dat meldt kickboksorganisatie Glory.

13 uur geleden