Guinee door op Afrika Cup na late zege op Equatoriaal-Guinea
EBIMPÉ (ANP) - Guinee heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Afrika Cup. De ploeg versloeg Equatoriaal-Guinea dankzij een treffer van Mohamed Bayo in de allerlaatste minuut van de blessuretijd met 1-0.
Equatoriaal-Guinea moest met tien man verder in de 55e minuut, nadat Federico Bikoro rood had gekregen voor een harde overtreding. Toch kreeg de ploeg nog een uitgelezen mogelijkheid om de score te openen via Emilio Nsue. De veel scorende aanvaller miste echter vanaf 11 meter. In de 98e minuut was het uiteindelijk Bayo die de wedstrijd besliste door een voorzet van Ibrahim Diakite binnen te koppen.
Guinee speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van het duel tussen Egypte en Congo, dat om 21.00 uur op het programma staat.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
1 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
2 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
4 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.
5 uur geleden