Gudmundsson begint op de bank in thuiswedstrijd AZ tegen Celtic
ALKMAAR (ANP) - Albert Gudmunsson is door trainer Pascal Jansen gepasseerd voor de thuiswedstrijd van AZ in de play-offs van de Europa League tegen Celtic. De IJslander moet plaatsmaken voor de Zweed Jesper Karlsson, die vorige week in Glasgow ontbrak wegens een schorsing. AZ verloor dat duel in Glasgow met 2-0.
De basisopstelling van de Alkmaarders is verder op nog één positie gewijzigd. De Noor Aslak Fonn Witry krijgt links in de verdediging de voorkeur boven Thijs Oosting.
Linksback Owen Wijndal ontbreekt nog wegens een blessure. Doelman Hobie Verhulst krijgt opnieuw de voorkeur boven de onlangs aangetrokken Deen Peter Vindahl Jensen.
Als AZ er niet in slaagt Celtic uit te schakelen, vervolgt de Noord-Hollandse club het Europese avontuur in de groepsfase van de Conference League in plaats van de groepsfase van de Europa League.
AZ en Celtic trappen om 20.15 uur af.
Opstellingen: AZ: Verhulst; Sugawara, Letschert, Martins Indi en Witry; Midtsjø, De Wit en Koopmeiners; Aboukhlal, Pavlidis en Karlsson.
Celtic: Hart; Ralston, Starfelt, Welsh en Taylor; Rogic, McGregor en Turnbull; Abada, Furuhashi en Christie.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.
2 uur geledenBILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.
4 uur geleden