Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gudde stopt als algemeen directeur bij FC Groningen

Gudde stopt als algemeen directeur bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Wouter Gudde stopt uiterlijk aan het einde van het seizoen als algemeen directeur van FC Groningen. Hij wil daarmee de rust laten terugkeren, zo laat de club uit de eerste divisie weten.

"Het lijkt mij het beste voor de continuïteit van de club dat ik mijn vertrek aankondig", aldus Gudde. "Alle hoofdverantwoordelijken voor de degradatie zijn weg of gaan weg. Het enige en allerbelangrijkste is daarom nu dat alles en iedereen zich achter de spelers en de nieuwe technische staf gaat scharen om met elkaar de weg naar boven te vinden."

Niet alleen Gudde stopt. De voorzitter van de raad van commissarissen Erik Mulder en commissaris Berend Rubingh leggen per direct hun functie neer.

Gudde is sinds 2019 algemeen directeur bij FC Groningen, dat vorig seizoen degradeerde uit de Eredivisie. Momenteel staat het op plek 13 in de Keuken Kampioen Divisie, tot grote onvrede van de supporters. Wie Gudde opvolgt, is nog niet bekend.

Meer uit Voetbal

Liverpool wint derby van Everton en blijft zonder puntenverlies

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen en is ook na vijf competitiewedstrijden in de Premier League zonder puntenverlies. De landskampioen van coach Arne Slot won op Anfield met 2-1.

3 minuten geleden
FC Twente boekt onder coach Van den Brom tweede seizoenszege

ROTTERDAM (ANP) - FC Twente heeft onder de nieuwe coach John van den Brom de tweede seizoenszege geboekt. De ploeg uit Enschede won bij Sparta Rotterdam met 5-1.

17 uur geleden
Voormalig Duits wereldkampioen Boateng beëindigt voetbalcarrière

BERLIJN (ANP/DPA) - Voormalig international Jérôme Boateng heeft zijn carrière beëindigd. De 37-jarige oud-speler van Bayern München werd in 2014 met het Duits elftal wereldkampioen in Brazilië.

17 uur geleden
Aanvalster Keukelaar voor recordbedrag van Ajax naar Real Madrid

MADRID (ANP) - De 19-jarige aanvalster Lotte Keukelaar verruilt Ajax voor Real Madrid. Dat heeft Ajax in een persbericht bekendgemaakt. Keukelaar stond nog tot medio 2027 onder contract bij Ajax en vertrekt per direct voor een recordbedrag voor het Nederlandse vrouwenvoetbal naar Madrid. Ajax heeft de hoogte van de transfersom niet bekendgemaakt.

21 uur geleden
Feyenoorders Hwang, Lotomba en Moder nog afwezig tegen AZ

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie van koploper Feyenoord kan zondag in het uitduel met AZ nog niet beschikken over Hwang In-beom, Jordan Lotomba en Jakub Moder. De drie spelers zijn nog niet hersteld van hun blessures.

1 dag geleden
AZ-spits Parrott nog niet beschikbaar voor duel met Feyenoord

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens kan zondag in het duel met koploper Feyenoord nog geen beroep doen op aanvaller Troy Parrott. De spits is nog niet hersteld van een knieblessure.

1 dag geleden
PSV-trainer Bosz verwacht opener duel met Ajax dan vorig seizoen

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz verwacht zondag tegen Ajax "een veel opener wedstrijd" dan vorig seizoen. "Ajax speelt op een andere manier dan verleden jaar", stelde Bosz bij de persconferentie voor de topper in Eindhoven. "Ze spelen meer zoals ze in het verleden speelden. Meer naar voren. Daardoor komen er grote ruimtes."

1 dag geleden