Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola zoekt oplossing voor slechte serie Manchester City

Guardiola zoekt oplossing voor slechte serie Manchester City

BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Manchester City-coach Pep Guardiola zag zijn ploeg woensdagavond met 1-0 verliezen bij Aston Villa en het verschil met koploper Arsenal groeien tot 6 punten. Voorafgaand aan de derde nederlaag van het seizoen had City ook al drie keer op rij gelijkgespeeld. "Het is mijn werk om nu een oplossing te vinden", vertelde Guardiola, met zijn ploeg afgezakt naar de vierde plaats in de Premier League.

Liverpool is de naaste belager van Arsenal en Villa klom dankzij de winst naar plaats 3. "We hebben de afgelopen jaren de manier gevonden om duels te winnen, maar we zitten in een moeilijke fase en moeten eruit zien te komen", legde de coach op de persconferentie na afloop uit. "Dat is in de eerste plaats mijn taak als een coach. De dynamiek verandert als je wedstrijden wint. Als een team beter is, moet je dat erkennen."

Aston Villa heerste de hele wedstrijd tegen City, dat na twee doelpogingen van Erling Haaland er niet meer in slaagde een schot op doel te lossen. "Zij waren beter", had ook Guardiola gezien. "De eerste helft was er bij ons te weinig beweging in balbezit. De tweede helft was beter, maar het ontbrak aan nauwkeurigheid."

Telkens als Manchester City dit seizoen verloor, ontbrak Rodri. De belangrijke Spaanse middenvelder zat een schorsing uit bij Villa. Met Rodri in de ploeg is City al 43 duels ongeslagen. "Natuurlijk is hij belangrijk", zei Guardiola. "Maar we moeten een manier vinden om ook zonder hem te winnen."

Meer uit Voetbal

Liverpool verliest ruim bij Manchester City in kwartfinale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.

56 minuten geleden
Veerman, Wanner en Mauro Júnior keren terug in basiselftal PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.

1 uur geleden
Frimpong tegen Manchester City alweer in selectie Liverpool

MANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.

3 uur geleden
Voormalig Tottenham-speler Wanyama beëindigt loopbaan

NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.

7 uur geleden
Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

18 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

18 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

19 uur geleden