Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola zoekt oplossing voor slechte serie Manchester City

Guardiola zoekt oplossing voor slechte serie Manchester City

BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Manchester City-coach Pep Guardiola zag zijn ploeg woensdagavond met 1-0 verliezen bij Aston Villa en het verschil met koploper Arsenal groeien tot 6 punten. Voorafgaand aan de derde nederlaag van het seizoen had City ook al drie keer op rij gelijkgespeeld. "Het is mijn werk om nu een oplossing te vinden", vertelde Guardiola, met zijn ploeg afgezakt naar de vierde plaats in de Premier League.

Liverpool is de naaste belager van Arsenal en Villa klom dankzij de winst naar plaats 3. "We hebben de afgelopen jaren de manier gevonden om duels te winnen, maar we zitten in een moeilijke fase en moeten eruit zien te komen", legde de coach op de persconferentie na afloop uit. "Dat is in de eerste plaats mijn taak als een coach. De dynamiek verandert als je wedstrijden wint. Als een team beter is, moet je dat erkennen."

Aston Villa heerste de hele wedstrijd tegen City, dat na twee doelpogingen van Erling Haaland er niet meer in slaagde een schot op doel te lossen. "Zij waren beter", had ook Guardiola gezien. "De eerste helft was er bij ons te weinig beweging in balbezit. De tweede helft was beter, maar het ontbrak aan nauwkeurigheid."

Telkens als Manchester City dit seizoen verloor, ontbrak Rodri. De belangrijke Spaanse middenvelder zat een schorsing uit bij Villa. Met Rodri in de ploeg is City al 43 duels ongeslagen. "Natuurlijk is hij belangrijk", zei Guardiola. "Maar we moeten een manier vinden om ook zonder hem te winnen."

Meer uit Voetbal

Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

4 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

4 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

7 uur geleden
FC Barcelona versterkt zich met Portugese verdediger Cancelo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.

7 uur geleden
Real Madrid neemt per direct afscheid van trainer Xabi Alonso

MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.

9 uur geleden
FC Twente met teruggekeerde Zerrouki naar FC Utrecht

ENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.

9 uur geleden
Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.

9 uur geleden