Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola zoekt oplossing voor slechte serie Manchester City

Guardiola zoekt oplossing voor slechte serie Manchester City

BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Manchester City-coach Pep Guardiola zag zijn ploeg woensdagavond met 1-0 verliezen bij Aston Villa en het verschil met koploper Arsenal groeien tot 6 punten. Voorafgaand aan de derde nederlaag van het seizoen had City ook al drie keer op rij gelijkgespeeld. "Het is mijn werk om nu een oplossing te vinden", vertelde Guardiola, met zijn ploeg afgezakt naar de vierde plaats in de Premier League.

Liverpool is de naaste belager van Arsenal en Villa klom dankzij de winst naar plaats 3. "We hebben de afgelopen jaren de manier gevonden om duels te winnen, maar we zitten in een moeilijke fase en moeten eruit zien te komen", legde de coach op de persconferentie na afloop uit. "Dat is in de eerste plaats mijn taak als een coach. De dynamiek verandert als je wedstrijden wint. Als een team beter is, moet je dat erkennen."

Aston Villa heerste de hele wedstrijd tegen City, dat na twee doelpogingen van Erling Haaland er niet meer in slaagde een schot op doel te lossen. "Zij waren beter", had ook Guardiola gezien. "De eerste helft was er bij ons te weinig beweging in balbezit. De tweede helft was beter, maar het ontbrak aan nauwkeurigheid."

Telkens als Manchester City dit seizoen verloor, ontbrak Rodri. De belangrijke Spaanse middenvelder zat een schorsing uit bij Villa. Met Rodri in de ploeg is City al 43 duels ongeslagen. "Natuurlijk is hij belangrijk", zei Guardiola. "Maar we moeten een manier vinden om ook zonder hem te winnen."

Meer uit Voetbal

Messi nieuwe eigenaar Catalaanse vijfdeklasser Cornellà

BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.

1 uur geleden
AZ zonder Goes, Mijnans, Smit en Parrott tegen Sjachtar

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.

1 uur geleden
Ajax verliest in oefenduel van FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.

2 uur geleden
Middenvelder Proper klom met NEC van eerste divisie naar de top

NIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.

3 uur geleden
Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

6 uur geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

7 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

10 uur geleden