Guardiola wil dat Sterling blijft en vecht voor plek bij ManCity
MANCHESTER (ANP/AFP) - Coach Pep Guardiola van Manchester City wil dat Raheem Sterling bij de club blijft en vecht voor zijn plek. De gefrustreerde aanvaller had een dag eerder laten weten dat hij openstond voor een vertrek bij de kampioen van de Premier League.
De Engelse international speelt sinds 2015 voor City en is drie keer kampioen geworden met de club. De 26-jarige voetballer stond dit seizoen pas twee keer in de basis en moet strijden om een plek in het team met onder anderen aanvaller Phil Foden en nieuwkomer Jack Grealish. "Als er een mogelijkheid komt om ergens anders heen te gaan, zou ik daar op dit moment voor openstaan", bekende Sterling donderdag op een zakelijke bijeenkomst in de sport.
Guardiola zei dat hij hoopte dat Sterling nog lang een heel belangrijke speler zal blijven voor de club. "Sommige voetballers willen altijd spelen maar ik kan ze die zekerheid niet geven. Ze moeten zich laten horen op het gras, niet alleen Raheem, maar ieder van hen."
De coach zei ook dat Ferran Torres mogelijk tweeënhalf tot drie maanden uitgeschakeld is. De Spaanse aanvaller heeft aan de afgelopen interlandperiode een blessure aan zijn rechtervoet overgehouden.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim zag Ajax ook tegen Excelsior (2-2) na rust een voorsprong verspelen. "We spelen een goede wedstrijd en maken twee prima doelpunten", zei hij. "Maar we geven het ook weer weg binnen vijf minuten."
27 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Mika Godts baalde van het gelijkspel van Ajax tegen Excelsior (2-2). De linksbuiten schoot de bezoekers met twee doelpunten op voorsprong, maar zag zijn ploeg toch weer in de fout gaan. "Dit is heel frustrerend", zei de Belg bij ESPN. "Dit is ons ook al vaker gebeurd. Er was ruim een uur niets aan de hand en toch gaat het weer fout."
29 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax blijkt maar niet in staat om twee goede helften te spelen. De club leek op weg naar een simpele uitzege op Excelsior, maar leed toch puntenverlies in Rotterdam (2-2).
52 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot was lovend over verdediger Ibrahima Konaté na zijn doelpunt en goede spel tegen Newcastle United (4-1-winst). De Fransman zou het Premier League-duel eigenlijk niet spelen omdat zijn vader was overleden, maar hij keerde eerder terug vanwege de vele blessures bij de club.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft overtuigend gewonnen van Newcastle United in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot won met 4-1 en behield de vijfde plaats. De Fransman Hugo Ekitike scoorde twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo in de basis stonden. Sven Botman bleef op de bank bij Newcastle.
15 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Elche met 3-1 gewonnen en de koppositie in Spanje verstevigd. De ploeg van coach Hansi Flick kwam op 55 punten, 4 meer dan Real Madrid, dat zondag speelt tegen Rayo Vallecano.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van coach Maurice Steijn won op Het Kasteel met 2-0 van FC Groningen dankzij twee treffers van Shunsuke Mito. Het was voor Sparta 53 jaar geleden dat het vijf achtereenvolgende wedstrijden won. Dat was in het seizoen 1972/1973. FC Groningen zag in de wedstrijd twee keer een doelpunt afgekeurd worden.
16 uur geleden