Guardiola wil dat Sterling blijft en vecht voor plek bij ManCity
MANCHESTER (ANP/AFP) - Coach Pep Guardiola van Manchester City wil dat Raheem Sterling bij de club blijft en vecht voor zijn plek. De gefrustreerde aanvaller had een dag eerder laten weten dat hij openstond voor een vertrek bij de kampioen van de Premier League.
De Engelse international speelt sinds 2015 voor City en is drie keer kampioen geworden met de club. De 26-jarige voetballer stond dit seizoen pas twee keer in de basis en moet strijden om een plek in het team met onder anderen aanvaller Phil Foden en nieuwkomer Jack Grealish. "Als er een mogelijkheid komt om ergens anders heen te gaan, zou ik daar op dit moment voor openstaan", bekende Sterling donderdag op een zakelijke bijeenkomst in de sport.
Guardiola zei dat hij hoopte dat Sterling nog lang een heel belangrijke speler zal blijven voor de club. "Sommige voetballers willen altijd spelen maar ik kan ze die zekerheid niet geven. Ze moeten zich laten horen op het gras, niet alleen Raheem, maar ieder van hen."
De coach zei ook dat Ferran Torres mogelijk tweeënhalf tot drie maanden uitgeschakeld is. De Spaanse aanvaller heeft aan de afgelopen interlandperiode een blessure aan zijn rechtervoet overgehouden.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
5 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
7 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
12 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
16 uur geleden