Guardiola wil bij City blijven
MANCHESTER (ANP) - Als het aan Pep Guardiola ligt, is hij ook volgend seizoen trainer van Manchester City. De 48-jarige Guardiola is bezig aan zijn vierde seizoen bij City en hij was als trainer nooit langer dan vier jaar werkzaam bij een club.
"Ik voel me ongelooflijk goed hier. Maar ik moet maar zien of ik een nieuw contract verdien", aldus Guardiola. "Het niveau is heel erg omhooggegaan, net als de verwachtingen. We moeten zien of we daarmee kunnen omgaan. Het is niet alleen aan mij. Nu hebben we wat tijd voor de familie en daarna gaan we ons voorbereiden op het duel met de Wolves. We hebben nog de tijd om erover na te denken."
Guardiola was van 2008 tot 2012 trainer van FC Barcelona en vervolgens drie seizoenen bij Bayern München. In 2016 trad hij in dienst bij City, waar hij twee keer de landstitel veroverde en één keer de FA Cup. City is dit seizoen een van de kanshebbers voor het winnen van de Champions League. Vorig seizoen was Tottenham Hotspur in de kwartfinales over twee duels te sterk.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Nederland is voor Jürgen Klopp de ideale tegenstander bij zijn debuut als bondscoach van het Duitse nationale elftal. Dat zei de 59-jarige trainer woensdag tijdens een persconferentie in aanloop naar de Nations League-wedstrijd van donderdag.
4 uur geledenOEIRAS (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo wil zijn duizendste doelpunt het liefst maken in het shirt van Portugal. "Dat zou de kers op de taart zijn, een bekroning van een prachtig verhaal", zei de 41-jarige aanvoerder van Portugal op een bijeenkomst voorafgaand aan de wedstrijd tegen Wales in de Nations League.
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Bondscoach Mark van Bommel van het Belgische voetbalelftal heeft in zijn eerste toespraak tot de spelersgroep gezegd dat België "met een beetje geluk" veel verder had kunnen komen op het WK. "Met een beetje geluk hadden jullie nog kunnen winnen ook", zei de Nederlandse oud-international in een door de Belgische voetbalbond verspreide video op X. "Dat moet ook de mentaliteit worden voor de volgende toernooien: de Nations League en het EK."
10 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries, Nathan Aké en Cody Gakpo zijn achter Virgil van Dijk de reserve-aanvoerders van het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández vertelde dat een dag voor de eerste wedstrijd tegen Duitsland in de Nations League.
12 uur geledenOEIRAS (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de UEFA heeft aangegeven dat het vertrouwen nog niet is hersteld na de inmiddels ingetrokken commercialiseringsplannen van de FIFA. "Het project dat de eenheid van het wereldvoetbal verbrak mag dan geschrapt zijn, maar het geschonden vertrouwen is niet teruggekeerd; het herstellen daarvan is nu onze taak", zei Čeferin woensdag.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Virgil van Dijk voelt te weinig waardering bij het Nederlands elftal. De aanvoerder sprak zich daarover woensdag uit tijdens een persconferentie, waar hij een wat geprikkelde indruk maakte.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber maakt donderdag deel uit van de wedstrijdselectie van het Nederlands elftal voor de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League. Dat zei bondscoach Xavi Hernández woensdag op een persconferentie.
12 uur geleden