Guardiola wil bij City blijven
MANCHESTER (ANP) - Als het aan Pep Guardiola ligt, is hij ook volgend seizoen trainer van Manchester City. De 48-jarige Guardiola is bezig aan zijn vierde seizoen bij City en hij was als trainer nooit langer dan vier jaar werkzaam bij een club.
"Ik voel me ongelooflijk goed hier. Maar ik moet maar zien of ik een nieuw contract verdien", aldus Guardiola. "Het niveau is heel erg omhooggegaan, net als de verwachtingen. We moeten zien of we daarmee kunnen omgaan. Het is niet alleen aan mij. Nu hebben we wat tijd voor de familie en daarna gaan we ons voorbereiden op het duel met de Wolves. We hebben nog de tijd om erover na te denken."
Guardiola was van 2008 tot 2012 trainer van FC Barcelona en vervolgens drie seizoenen bij Bayern München. In 2016 trad hij in dienst bij City, waar hij twee keer de landstitel veroverde en één keer de FA Cup. City is dit seizoen een van de kanshebbers voor het winnen van de Champions League. Vorig seizoen was Tottenham Hotspur in de kwartfinales over twee duels te sterk.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Cody Gakpo was dinsdagavond met een doelpunt belangrijk voor Liverpool in de derde ronde van de League Cup. Op Anfield werd Tottenham Hotspur met 3-1 verslagen. Gakpo scoorde de 2-0.
4 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - Lionel Messi zal nog één keer het shirt van Argentinië aantrekken. Dat heeft de Argentijnse voetbalbond dinsdagavond bekendgemaakt. De achtvoudig beste voetballer van de wereld kondigde eind augustus zijn afscheid aan als international, maar speelt op 6 oktober nog een vriendschappelijk duel.
7 uur geledenBOGOTÁ (ANP) - James Rodríguez stopt als Colombiaans international. Dat heeft de 35-jarige voetballer dinsdag bekendgemaakt via sociale media. Rodríguez speelde 131 interlands voor Colombia sinds zijn debuut in 2011. De aanvallende middenvelder was een van de smaakmakers op het WK van 2014, waar hij met zes doelpunten topscorer was.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft dinsdagavond een inhaalwedstrijd in de Eredivisie tegen Willem II gewonnen. In de Johan Cruijff Arena werd het 5-1. De wedstrijd was verplaatst vanwege de Europese verplichtingen van de Amsterdammers.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Hans Hateboer gaat na bijna tien jaar weer voor FC Groningen voetballen. De 32-jarige vleugelverdediger bereikte dinsdag een akkoord voor een contract van één seizoen met de huidige nummer 9 uit de Eredivisie.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Míchel Sánchez heeft zijn elftal voor de inhaalwedstrijd in de Eredivisie tegen Willem II op zes posities gewijzigd ten opzichte van de 5-1-overwinning op Fortuna Sittard van zaterdag. In de Johan Cruijff ArenA wordt dinsdagavond om 20.00 uur afgetrapt.
10 uur geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft de Duitse trainer Dino Toppmöller ontslagen. Dat maakte de Franse voetbalclub dinsdag bekend. De 45-jarige trainer maakte deze zomer de overstap naar Lens, en stond slechts zes wedstrijden voor de groep. Hij had de functie overgenomen van Pierre Sage, die met Lens verrassend tweede was geworden in de Franse competitie.
11 uur geleden