Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola: we misten perfectie

Guardiola: we misten perfectie

LISSABON (ANP) - Coach Pep Guardiola van Manchester City had het gevoel dat zijn team beter was in de verloren kwartfinale tegen Olympique Lyon (3-1), maar vond dat City de perfectie miste die nodig is in Champions League.

"We hadden het moeilijk in de eerste 25 minuten, maar in de tweede helft voelden we ons vrij", reageerde Guardialo na afloop. "We stonden er en ik had het gevoel dat we beter waren dan zij, maar je moet perfect zijn in deze competitie en dat waren we niet."

"Het is wat het is en hopelijk zullen we ooit deze kloof overbruggen", aldus de Spanjaard die voor het vierde jaar op rij met City voortijdig strandt in de Champions League. Guardiola wil ook niet naar excuses zoeken. De onbenutte kans van Raheem Sterling, die van dichtbij voor een leeg doel over schoot, op de gelijkmaker waarna Lyon de 3-1 maakte, is volgens hem exemplarisch voor de Champions League. "Dat is deze competitie, je moet perfect zijn."

Meer uit Voetbal

Van Bronckhorst bezorgd over continuïteit in spel Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst maakt zich zorgen over het feit dat Feyenoord niet negentig minuten het eigen spel weet te spelen. "We moeten hiervan leren en met een frisse blik vooruitkijken", zei Van Bronckhorst tegen ESPN na een 2-2 gelijkspel tegen Go Ahead Eagles. Feyenoord gaat zondag op bezoek bij Cambuur.

46 minuten geleden
FC Twente verslaat PEC Zwolle en heeft eerste punten binnen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft thuis tegen PEC Zwolle de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer John van den Brom won met 3-1 en maakte in de tweede helft het verschil.

1 uur geleden
Feyenoord verspeelt in thuisduel met Go Ahead Eagles twee punten

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste thuiswedstrijd van het seizoen met 2-2 gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst verspeelde in een volle Kuip een voorsprong van 2-0. Feyenoord leed daarmee voor het eerst dit seizoen puntenverlies na de benauwde zege van vorige week uit bij Sparta.

1 uur geleden
Middenvelder Veerman van PSV naar het Duitse Borussia Dortmund

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman (27) gaat van PSV naar Borussia Dortmund. Met de overgang van de middenvelder is een bedrag van 22 miljoen euro gemoeid. De hoogte van de transfersom lag vast in een clausule.

3 uur geleden
FC Groningen boekt ruime zege bij ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de eerste thuiswedstrijd dit Eredivisieseizoen niet kunnen bekronen met een overwinning. De ploeg van de Duitse trainer Robin Peter ging voor eigen publiek met 1-4 onderuit tegen FC Groningen.

3 uur geleden
Watanabe keert terug bij Feyenoord voor thuisduel met Go Ahead

ROTTERDAM (ANP) - Tsuyoshi Watanabe begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het eerste thuisduel van dit Eredivisieseizoen. De 29-jarige Japanse verdediger liep begin deze maand een blessure op en ontbrak vorige week tijdens de seizoensopener bij stadsgenoot Sparta.

4 uur geleden
Oud-Feyenoorder Trauner (34) kondigt afscheid als voetbalprof aan

DEN HAAG (ANP) - Verdediger Gernot Trauner (34) heeft zijn afscheid als professioneel voetballer aangekondigd. De Oostenrijker vertrok deze zomer na vijf jaar transfervrij bij Feyenoord en zat sindsdien zonder club.

6 uur geleden