Guardiola: we misten perfectie
LISSABON (ANP) - Coach Pep Guardiola van Manchester City had het gevoel dat zijn team beter was in de verloren kwartfinale tegen Olympique Lyon (3-1), maar vond dat City de perfectie miste die nodig is in Champions League.
"We hadden het moeilijk in de eerste 25 minuten, maar in de tweede helft voelden we ons vrij", reageerde Guardialo na afloop. "We stonden er en ik had het gevoel dat we beter waren dan zij, maar je moet perfect zijn in deze competitie en dat waren we niet."
"Het is wat het is en hopelijk zullen we ooit deze kloof overbruggen", aldus de Spanjaard die voor het vierde jaar op rij met City voortijdig strandt in de Champions League. Guardiola wil ook niet naar excuses zoeken. De onbenutte kans van Raheem Sterling, die van dichtbij voor een leeg doel over schoot, op de gelijkmaker waarna Lyon de 3-1 maakte, is volgens hem exemplarisch voor de Champions League. "Dat is deze competitie, je moet perfect zijn."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
17 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
19 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
19 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
1 dag geleden