Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola waarschuwt ManCity voor 'enorm zwaar' kampioensduel

Guardiola waarschuwt ManCity voor 'enorm zwaar' kampioensduel

MANCHESTER (ANP/AFP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City waarschuwt zijn spelers in de aanloop naar de kampioenswedstrijd zondag tegen West Ham United voor een "enorm zwaar duel". De koploper verdedigt op de laatste speeldag een voorsprong van 2 punten. "Het lot ligt in onze handen. Als we winnen zijn we kampioen, anders pakt Arsenal de titel", zei de Spaanse coach.

Guardiola kan met Manchester City voor de vierde keer op rij kampioen worden, een unieke prestatie in de Premier League. Hij is echter niet vergeten dat zijn elftal twee jaar geleden in de laatste speelronde tegen Aston Villa een 2-0-achterstand moest omdraaien in een 3-2-zege. Ook moest de ploeg dinsdag hard werken om een zege te boeken bij Tottenham Hotspur (2-0).

"We zouden graag na tien minuten een 3-0-voorsprong hebben, maar dat gaat niet gebeuren", zei Guardiola op de persconferentie voor het thuisduel met West Ham. "Ik wil dat de spelers terugdenken aan die wedstrijd tegen Tottenham, hoe zij vochten voor elke bal. Zo was het twee jaar geleden ook tegen Aston Villa. Zij hadden niets om voor te spelen en we weten allemaal wat er gebeurde."

West Ham staat op de negende plaats van de ranglijst, een positie die niet meer kan veranderen. Arsenal speelt op hetzelfde moment als Manchester City een thuiswedstrijd tegen nummer 15 Everton, dat niet meer kan degraderen. De 'Gunners' hebben een iets beter doelsaldo dan Manchester City.

Meer uit Voetbal

De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

4 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

9 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

14 uur geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

1 dag geleden