Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola vindt dat spelers van City niet arrogant mogen worden

Guardiola vindt dat spelers van City niet arrogant mogen worden

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola heeft de spelers van Manchester City gewaarschuwd niet arrogant te worden. De club won dit seizoen al de Engelse titel en de FA Cup en is nu in voorbereiding op de finale van de Champions League tegen het Italiaanse Inter (zaterdag).

Op weg naar de eindstrijd in Istanbul versloeg City onder meer Bayern München en Real Madrid, de titelverdediger. "Natuurlijk zijn we vol vertrouwen en optimistisch", zei Guardiola. "Dat neemt niet weg dat ons nog een zware opgave wacht. We kunnen onze ogen niet sluiten voor de kwaliteiten van Inter. Persoonlijk heb ik nog nooit een tegenstander onderschat. Ik hoop dat mijn spelers dat ook niet doen."

Manchester City stond tot nu toe een keer eerder in de finale van het grootste Europese clubtoernooi en verloor daarin van Chelsea. Guardiola: "Het is bekend dat we de Champions League nog nooit hebben gewonnen, maar dat is nu niet belangrijk. Een finale gaat over de 95 minuten die gaan komen, niet over het verleden. De geschiedenis spreekt in het voordeel van Inter. Maar het gaat om het heden."

Slechts één club uit Engeland slaagde er tot nu toe in de zogenoemde 'treble' te winnen. Dat was Manchester United in 1999.

Meer uit Voetbal

Chelsea geeft 2-0-voorsprong weg en speelt gelijk tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de thuiswedstrijd tegen Leeds United genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De nummer 5 van de Premier League zag op Stamford Bridge de bezoekers in het laatste kwart van het duel terugkomen van een 2-0-achterstand: 2-2.

6 uur geleden
Slot beleeft 'zwaarste seizoen' met 'ondermaats' Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."

15 uur geleden
Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

18 uur geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

19 uur geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

19 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

1 dag geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

1 dag geleden