Guardiola spreekt vol lof over Oranje-international Aké
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City is erg blij met Nathan Aké. Dat zei de Spanjaard dinsdag tijdens een persconferentie, waarin hij vooruit keek naar de competitiewedstrijd van woensdag tegen Brighton & Hove Albion.
"Hij is zo betrouwbaar", aldus Guardiola over Aké. "Als je je in je leven gedraagt zoals hij doet, speel je altijd goed. Hij is altijd bezig anderen te helpen. Hij is een uitzonderlijk persoon." Aké kwam dit seizoen in de competitie tot dusverre tot tien basisplaatsen.
Manchester City kan tegen Brighton niet beschikken over verdediger Kyle Walker. Hij is geblesseerd. Guardiola weet woensdag pas of Kevin De Bruyne, Rúben Dias en Ilkay Gündogan kunnen voetballen. Zij ontbraken afgelopen weekeinde in het basisteam voor de verloren halve finale van de FA Cup tegen Liverpool.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
24 minuten geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
6 uur geleden