Guardiola spreekt vol lof over Oranje-international Aké
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City is erg blij met Nathan Aké. Dat zei de Spanjaard dinsdag tijdens een persconferentie, waarin hij vooruit keek naar de competitiewedstrijd van woensdag tegen Brighton & Hove Albion.
"Hij is zo betrouwbaar", aldus Guardiola over Aké. "Als je je in je leven gedraagt zoals hij doet, speel je altijd goed. Hij is altijd bezig anderen te helpen. Hij is een uitzonderlijk persoon." Aké kwam dit seizoen in de competitie tot dusverre tot tien basisplaatsen.
Manchester City kan tegen Brighton niet beschikken over verdediger Kyle Walker. Hij is geblesseerd. Guardiola weet woensdag pas of Kevin De Bruyne, Rúben Dias en Ilkay Gündogan kunnen voetballen. Zij ontbraken afgelopen weekeinde in het basisteam voor de verloren halve finale van de FA Cup tegen Liverpool.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
16 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geleden