Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola: rivaliteit met Liverpool grootste in mijn loopbaan

Guardiola: rivaliteit met Liverpool grootste in mijn loopbaan

MANCHESTER (ANP) - De rivaliteit tussen Manchester City en Liverpool is de grootste die trainer Pep Guardiola in zijn trainersloopbaan heeft meegemaakt. Dat zei de Spanjaard in aanloop naar het onderlinge duel tussen de twee Engelse topclubs van komende zondag.

Guardiola beleefde als coach van FC Barcelona memorabele duels met Real Madrid, dat toen onder leiding stond van José Mourinho. Als trainer van Bayern München waren de ontmoetingen met het Borussia Dortmund van Jürgen Klopp ook vaak spectaculair. "Maar Liverpool stuwt ons echt tot grote hoogte", aldus Guardiola. "Als ik straks met pensioen ben en op de golfbaan sta, zal ik me herinneren dat de rivaliteit met Liverpool de grootste was."

Manchester City is na dertig speelronden koploper met 73 punten, gevolgd door Liverpool met 72 punten. De andere clubs in Engeland doen niet meer mee in de titelrace.

"Het wordt een enorm belangrijk duel", aldus Guardiola. "Aan de andere kant zijn er hierna nog zeven duels te spelen. Er kan nog van alles gebeuren, ook gezien het drukke programma van beide clubs, met ook nog de Champions League en de FA Cup."

Meer uit Voetbal

Veurink 'enorm trots' op spel en passie Oranje tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.

1 uur geleden
Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

3 uur geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

6 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

6 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

14 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

15 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

17 uur geleden