Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola prijst mentaliteit van weer fitte topscorer Haaland

Guardiola prijst mentaliteit van weer fitte topscorer Haaland

KOPENHAGEN (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City heeft de mentaliteit van de 23-jarige spits Erling Haaland geprezen in aanloop naar het eerste duel in de achtste finale van de Champions League met FC Kopenhagen. "Hij is mentaal zo sterk na een doelpunt dat hij een tweede wil en dan een derde", zei de coach over de van een blessure herstelde Noor.

"We leggen hem geen druk op en zeggen dat hij voor ons moet scoren. We zeggen 'wees betrokken bij wat we doen en de rest komt vanzelf'", verklaarde Guardiola op een persconferentie een dag voor het duel van dinsdag.

"Lionel Messi had niet eens de cijfers van Haaland op zijn leeftijd. Het is ongelooflijk. Hij heeft altijd en overal gescoord. Hij heeft een speciale mentaliteit, eigenschappen en vaardigheden. We zijn heel blij met hem en we zijn heel blij dat hij terug is na twee maanden afwezigheid", aldus Guardiola.

Haaland, die in totaal veertig doelpunten heeft gemaakt in 35 Champions League-wedstrijden, keerde onlangs terug na een voetblessure. In zijn derde wedstrijd terug was hij zaterdag twee keer trefzeker tegen Everton (2-0). Met zestien doelpunten in achttien competitiewedstrijden is hij nog altijd de topscorer van de Premier League.

Meer uit Voetbal

Van Dijk voor vijfde keer in wereldelftal spelersvakbond FIFPro

ZÜRICH (ANP) - Virgil van Dijk maakt voor de vijfde keer deel uit van het wereldelftal van het jaar van spelersvakbond FIFPro. De Liverpool-verdediger is de enige Nederlander in het elftal dat wordt samengesteld door de internationale spelersvakbond.

2 uur geleden
PEC Zwolle hekelt gedrag supporters na vernielingen in Nijverdal

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich gedistantieerd van het gedrag van supporters die zondagochtend voorafgaand aan het uitduel met Heracles Almelo voor vernielingen zouden hebben gezorgd. "PEC Zwolle heeft met grote afschuw kennisgenomen van de ongeregeldheden zondagochtend in Nijverdal, waarbij fors geweld is gebruikt en vernielingen zijn aangebracht bij een café", meldt de Overijsselse club op de website.

6 uur geleden
Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen en investeert flink

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen. De Rotterdamse club investeert daarvoor jaarlijks 3 tot 5 miljoen euro extra in het stadion. Dat meldt Feyenoord maandag.

7 uur geleden
AC Milan wint topper in Serie A tegen AS Roma

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft zondag de topper in de Italiaanse Serie A tegen AS Roma met 1-0 gewonnen. Daarmee sloot de ploeg van coach Massimiliano Allegri weer aan bij stadgenoot Inter en AS Roma als naaste belagers van Napoli. Het trio heeft 1 punt achterstand op de koploper uit Napels, die zaterdag op 0-0 was blijven steken tegen Como.

20 uur geleden
Simonis mag voorlopig blijven als trainer van Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Paul Simonis blijft vooralsnog trainer van VfL Wolfsburg. Dat liet technisch directeur Sebastian Schindzielorz van de Duitse voetbalclub zondag na de thuisnederlaag tegen Hoffenheim (2-3) weten.

22 uur geleden
Barcelona herstelt zich met zege op Elche

BARCELONA (ANP) - Barcelona heeft in de Spaanse competitie een week na de nederlaag in de Clásico bij Real Madrid een overwinning geboekt op Elche. In het olympisch stadion van Barcelona won de ploeg van coach Hansi Flick met 3-1.

22 uur geleden
ManCity klimt naar tweede plaats na winst tegen Bournemouth

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is naar de tweede plaats in de Premier League geklommen na winst in de topper tegen Bournemouth. De formatie van trainer Pep Guardiola won mede dankzij twee doelpunten van topscorer Erling Haaland met 3-1.

23 uur geleden