Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola noemt opnieuw ruim winnen van Real 'bijna onmogelijk'

Guardiola noemt opnieuw ruim winnen van Real 'bijna onmogelijk'

MADRID (ANP/RTR) - Manchester City-trainer Pep Guardiola noemt het "bijna onmogelijk" om Real Madrid weer zo overtuigend te verslaan als vorig seizoen. "Om Real Madrid één keer te verslaan is al lastig, beeld je dat dan twee keer op rij in", zei Guardiola aan de vooravond van de eerste kwartfinalewedstrijd tegen de Spaanse topclub.

Manchester City bereikte vorig seizoen de finale door na een 1-1-gelijkspel in Madrid met 4-0 te winnen in Manchester. De club uit Engeland won ten koste van Internazionale daarna voor het eerst de Champions League.

Volgens Guardiola is Real, waar dit seizoen de Engelse international Jude Bellingham speelt, een andere ploeg dan vorig seizoen. "We verwachten andere wedstrijden", zei hij. "Ze kunnen verdedigen in een blok en iedereen kent de kracht die ze hebben in de omschakeling. Met Rodrygo, Bellingham, Vinícius hebben ze ongelofelijke snelheid."

Nathan Aké

De trainer meldde dat Josko Gvardiol, die wel meereisde, een twijfelgeval is en dat de geblesseerde Kyle Walker en Nathan Aké niet beschikbaar zijn. "Het is waar dat Walker de meest geschikte speler is om Vinícius te bewaken. We moeten daarvoor een oplossing vinden."

Guardiola was het niet eens met uitspraken van zijn collega Carlo Ancelotti van Real eerder op de dag dat het de spelers uit Madrid vorig jaar aan persoonlijkheid ontbrak. "Daar ben ik het niet mee eens", zei hij. "Als Madrid verliest vinden zij dat dat komt omdat ze slecht waren. In die wedstrijd waren we beter, niet omdat Real slecht was."

Ancelotti zei eerder dat zijn spelers tegen de titelhouder "persoonlijkheid en durf" moeten tonen. "Het komt erop aan Phil Foden, Kevin De Bruyne en Erling Haaland te controleren. Dat zal allemaal moeten kloppen, willen we succesvol zijn."

Meer uit Voetbal

Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

9 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

9 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

12 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

15 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

15 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

20 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden