Guardiola na nieuwe nederlaag: dit hebben we nog nooit meegemaakt
MANCHESTER (ANP) - De ruime thuisnederlaag van Manchester City tegen Tottenham Hotspur (0-4) kwam hard aan bij Josep Guardiola. "In acht jaar hebben we nog nooit zo'n situatie meegemaakt", zei de Spaanse trainer, die in 2016 bij de Engelse club begon.
Manchester City heeft de laatste vijf duels op rij verloren. Feyenoord is komende dinsdag in de Champions League de volgende opponent. "Nu moeten we het even ondergaan. Het is zaak deze reeks te breken door de volgende wedstrijden te winnen, vooral de eerstkomende. We kijken nu op een bepaalde manier hier naar, misschien zien we het over een paar weken anders", aldus Guardiola.
Manchester City kreeg via Erling Haaland al snel een grote kans, maar de Noor miste. Tottenham sloeg niet veel later wel toe. Guardiola: "We begonnen heel goed zoals bijna altijd, maar we konden niet scoren en daarna incasseerden we twee doelpunten. Daarna kregen we er nog meer tegen, wat op dit moment onze emoties beïnvloedt. Op dit moment zijn we verdedigend kwetsbaar."
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
34 minuten geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
3 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
5 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
7 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.
11 uur geleden