Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola houdt deur naar Barcelona open voor Bernardo Silva

Guardiola houdt deur naar Barcelona open voor Bernardo Silva

BARCELONA (ANP) - Trainer Pep Guardiola hoopt dat Bernardo Silva bij Manchester City blijft, maar hij wil de Portugese voetballer ook niet tegen diens zin in Engeland houden. De aanvallende middenvelder flirt met FC Barcelona. "Het klopt dat Bernardo erg gecharmeerd is van Barcelona", zei Guardiola na de oefenwedstrijd in Camp Nou tegen de Catalaanse club (3-3).

"Bernardo is een speler die we heel graag bij ons houden, omdat hij in alles een geweldige voetballer en een fantastisch mens is. Maar al sinds ik als trainer begon bij Barcelona, heb ik nooit spelers willen houden die niet in mijn team willen blijven", aldus Guardiola. De 28-jarige Portugees speelt sinds 2017 voor Manchester City, waarmee hij al vier keer kampioen van Engeland werd. Silva staat nog drie jaar onder contract in Manchester.

De creatieve middenvelder deed woensdag tegen Barcelona, de club waarmee hij al weken in verband wordt gebracht, ruim een uur mee. "De transfermarkt is nog maar zeven of acht dagen open", aldus Guardiola. "Als we hem verkopen, moeten we zelf de markt op. En ik wil dat hij blijft. De clubs zouden het eerst eens moeten worden over een transfersom, maar de afgelopen twee jaar hebben we geen enkel bod op hem gehad."

Volgens trainer Xavi van Barcelona ligt het aan City of Silva naar Catalonië komt. De Engelse kampioen moet volgens hem dan willen meewerken aan een transfer.

De komst van de Portugees lijkt alleen mogelijk als Frenkie de Jong vertrekt. Barcelona wil de Oranje-international verkopen, maar zelf voelt De Jong daar weinig voor.

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

1 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

5 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

5 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

7 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

9 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

10 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

11 uur geleden