Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola houdt deur naar Barcelona open voor Bernardo Silva

Guardiola houdt deur naar Barcelona open voor Bernardo Silva

BARCELONA (ANP) - Trainer Pep Guardiola hoopt dat Bernardo Silva bij Manchester City blijft, maar hij wil de Portugese voetballer ook niet tegen diens zin in Engeland houden. De aanvallende middenvelder flirt met FC Barcelona. "Het klopt dat Bernardo erg gecharmeerd is van Barcelona", zei Guardiola na de oefenwedstrijd in Camp Nou tegen de Catalaanse club (3-3).

"Bernardo is een speler die we heel graag bij ons houden, omdat hij in alles een geweldige voetballer en een fantastisch mens is. Maar al sinds ik als trainer begon bij Barcelona, heb ik nooit spelers willen houden die niet in mijn team willen blijven", aldus Guardiola. De 28-jarige Portugees speelt sinds 2017 voor Manchester City, waarmee hij al vier keer kampioen van Engeland werd. Silva staat nog drie jaar onder contract in Manchester.

De creatieve middenvelder deed woensdag tegen Barcelona, de club waarmee hij al weken in verband wordt gebracht, ruim een uur mee. "De transfermarkt is nog maar zeven of acht dagen open", aldus Guardiola. "Als we hem verkopen, moeten we zelf de markt op. En ik wil dat hij blijft. De clubs zouden het eerst eens moeten worden over een transfersom, maar de afgelopen twee jaar hebben we geen enkel bod op hem gehad."

Volgens trainer Xavi van Barcelona ligt het aan City of Silva naar Cataloniƫ komt. De Engelse kampioen moet volgens hem dan willen meewerken aan een transfer.

De komst van de Portugees lijkt alleen mogelijk als Frenkie de Jong vertrekt. Barcelona wil de Oranje-international verkopen, maar zelf voelt De Jong daar weinig voor.

Meer uit Voetbal

Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

43 minuten geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

17 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

19 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

20 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

21 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

21 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

23 uur geleden