Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola hoopt tegen Real weer over Walker te kunnen beschikken

Guardiola hoopt tegen Real weer over Walker te kunnen beschikken

MANCHESTER (ANP) - Trainer Josep Guardiola van Manchester City hoopt woensdag in de halve finale van de Champions League tegen Real Madrid weer over Kyle Walker te beschikken. De rechtsback moest vorige week het eerste duel aan zich voorbij laten gaan wegens een blessure.

"Walker heeft meegetraind en gaat mee naar Madrid", zei Guardiola dinsdag. "Pas in Spanje zullen we de knoop doorhakken. Hij heeft drie weken niet getraind, maar we zijn blij dat hij terug is."

Zonder Walker won Manchester City het eerste duel met 4-3. John Stones startte als rechtsback, maar hij viel tegen het einde van de eerste helft uit. De Portugees João Cancelo, die vorige week geschorst was, zou eventueel ook als rechterverdediger kunnen spelen.

"Waarschijnlijk zullen we nog beter moeten zijn dan vorige week", aldus Guardiola. "Wat vooral telt, is wat je geleerd hebt van het vorige duel. Welke fouten er gemaakt zijn en hoe je die kan vermijden. Ervaring helpt daarbij, maar een garantie op succes is het zeker niet. Het is best mogelijk dat we een slechtere wedstrijd spelen dan vorige week en toch winnen. In zo'n wedstrijd heeft een team nooit de volle 90 minuten de controle."

Meer uit Voetbal

AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

1 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

1 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

4 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

6 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

7 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

7 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

7 uur geleden