Guardiola hoopt tegen Real weer over Walker te kunnen beschikken
MANCHESTER (ANP) - Trainer Josep Guardiola van Manchester City hoopt woensdag in de halve finale van de Champions League tegen Real Madrid weer over Kyle Walker te beschikken. De rechtsback moest vorige week het eerste duel aan zich voorbij laten gaan wegens een blessure.
"Walker heeft meegetraind en gaat mee naar Madrid", zei Guardiola dinsdag. "Pas in Spanje zullen we de knoop doorhakken. Hij heeft drie weken niet getraind, maar we zijn blij dat hij terug is."
Zonder Walker won Manchester City het eerste duel met 4-3. John Stones startte als rechtsback, maar hij viel tegen het einde van de eerste helft uit. De Portugees João Cancelo, die vorige week geschorst was, zou eventueel ook als rechterverdediger kunnen spelen.
"Waarschijnlijk zullen we nog beter moeten zijn dan vorige week", aldus Guardiola. "Wat vooral telt, is wat je geleerd hebt van het vorige duel. Welke fouten er gemaakt zijn en hoe je die kan vermijden. Ervaring helpt daarbij, maar een garantie op succes is het zeker niet. Het is best mogelijk dat we een slechtere wedstrijd spelen dan vorige week en toch winnen. In zo'n wedstrijd heeft een team nooit de volle 90 minuten de controle."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
2 uur geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
4 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
5 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
7 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
14 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
14 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
17 uur geleden