Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola heeft begrip voor Ten Hag in aanloop naar FA Cup-finale

Guardiola heeft begrip voor Ten Hag in aanloop naar FA Cup-finale

LONDEN (ANP/AFP) - Manchester City-trainer Pep Guardiola heeft begrip en respect voor collega Erik ten Hag van Manchester United. Dat zei de Spanjaard in aanloop naar de finale van de FA Cup van zaterdag tussen beide teams.

"Ik heb enorm veel respect voor Ten Hag. Dat had ik in het verleden al, maar nu nog steeds. Ze hebben een geweldige selectie, maar ook veel problemen. Als dat de situatie is, lijdt de trainer daaronder. Het is een groot probleem als veel spelers geblesseerd zijn", aldus Guardiola. Ten Hag staat onder zware druk bij United en kent een moeilijk seizoen. De vele blessures in zijn team ziet hij als de voornaamste oorzaak daarvan.

Guardiola is ondanks de malaise bij United op zijn hoede. "United blijft United. In de Premier League hebben wij het natuurlijk beter gedaan, maar Manchester United presteert vaak goed in dit soort wedstrijden." Manchester City, dat afgelopen zondag voor de vierde keer op rij kampioen van Engeland werd, won de laatste drie ontmoetingen van de stadsrivaal.

Manchester City won vorig jaar de FA Cup en versloeg United toen ook in de finale. De ploeg van Ten Hag won in dat seizoen de League Cup.

De finale begint zaterdag om 16.00 uur. De wedstrijd wordt gespeeld op Wembley in Londen.

Meer uit Voetbal

Verdediger García van FC Barcelona breekt neus in Brugge

BARCELONA (ANP) - Verdediger Eric García van FC Barcelona heeft zijn neus gebroken in de uitwedstrijd tegen Club Brugge (3-3) in de Champions League. De Spanjaard krijgt volgens zijn club een gezichtsmasker aangemeten waarmee hij zich kan voorbereiden op het competitieduel van zondag met Celta de Vigo.

6 minuten geleden
Frankrijk zonder Tchouaméni, Dembélé en Doué in WK-kwalificatie

MADRID (ANP/Belga) - Middenvelder Aurélien Tchouaméni ontbreekt in de selectie van bondscoach Didier Deschamps voor de WK-kwalificatiewedstrijden van Frankrijk tegen Oekraïne en Azerbeidzjan. De voetballer van Real Madrid heeft in de wedstrijd tegen Liverpool in de Champions League een blessure aan zijn linkerdijbeen opgelopen. Ook Ousmane Dembélé en Désiré Doué van Paris Saint-Germain zijn niet beschikbaar.

24 minuten geleden
Barcelona-coach Flick past systeem niet aan na tegentreffers

BRUGGE (ANP/Belga) - Barcelona-coach Hansi Flick past zijn speelwijze niet aan, ondanks de drie tegentreffers bij Club Brugge woensdag. De wedstrijd in de Champions League eindigde in 3-3, met veel kansen voor beide ploegen.

6 uur geleden
Klaassen: een kwartier of halfuur goed spelen is niet genoeg

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen zocht niet naar excuses na de nederlaag van Ajax tegen Galatasaray in de Champions League (0-3). "Het is gewoon niet goed genoeg", stelde de aanvoerder. "Het is soms een kwartiertje goed of een halfuur. Maar we slagen er maar niet in een hele wedstrijd te domineren. En we hebben dit seizoen niet alleen maar tegen Real Madrid gevoetbald."

14 uur geleden
Heitinga voelt steun van directie en spelers van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga denkt dat de directie en spelers van Ajax nog steeds achter hem staan. "Ik voel nog steeds vertrouwen", zei hij na de nederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Ik blijf strijdbaar en ik zal nooit zelf vertrekken. Ik ben een jongen van de club. Ik zal altijd blijven strijden voor Ajax."

15 uur geleden
Fanatieke fans van Ajax roepen om ontslag Heitinga

AMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."

16 uur geleden
Barcelona ontsnapt met punt na spektakelstuk bij Club Brugge: 3-3

BRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.

16 uur geleden